Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Orientēšanās

Atklāj Piedzīvojumu! Mūsu Orientēšanās piedāvājumi ir perfekta iespēja pavadīt laiku dabā, izaicināt sevi un uzlabot savas navigācijas prasmes. Izvēlies savu piedzīvojumu starp dažādiem grūtības līmeņiem un skaistākajiem Latvijas dabas stūrīšiem. Ļaujies neaizmirstamai orientēšanās pieredzei, kurā tiek apvienota gan fiziskā aktivitāte, gan prāta spēles, padarot to par lielisku veidu, kā pavadīt laiku kopā ar draugiem vai ģimeni.

Filtrs

Vidējā cena 28,82 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu
Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk

Orientēšanās Piedzīvojumi: Daba Un Izaicinājumi Vienā

Latvija ar savu neskartās dabas skaistumu un daudzveidīgo ainavu piedāvā ideālas iespējas orientēšanās sportam. Tas ir ne tikai fiziski un mentāli izaicinošs, bet arī ļauj tuvāk iepazīt Latvijas mežus, upes un ezerus. Mūsu orientēšanās piedāvājumi ir veidoti tā, lai katrs varētu atrast sev piemērotāko izaicinājumu - sākot ar vieglām trasēm ģimenēm ar bērniem līdz sarežģītām maršrutiem piedzīvojumu meklētājiem.

Komandas Veidošana Un Personīgās Prasmes

Orientēšanās ir lielisks veids, kā stiprināt komandas garu un uzlabot sadarbības prasmes. Tas prasa gan fizisko izturību, gan spēju strādāt komandā, lai kopīgiem spēkiem atrastu kontrolpunktu un sasniegtu finišu. Piedāvājam īpaši veidotas programmas komandu veidošanai, kurās iesaistītie var ne tikai uzlabot savas navigācijas un lēmumu pieņemšanas prasmes, bet arī labāk iepazīt savus kolēģus vai draugus.