Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Sports

Atklāj aizraujošu aktivitāšu klāstu, kas piepildīs brīvdienas ar adrenalīnu un neaizmirstamām emocijām! Piedāvājumā ir dažādi sporta veidi, kas paredzēti gan ekstrēmu piedzīvojumu meklētājiem, gan tiem, kuri vēlas izmēģināt ko jaunu un uzlabot savu fizisko sagatavotību. Šeit atradīsi visu – no ūdenssporta un kalnu slēpošanas līdz piezemēšanās lēcieniem un pārgājieniem dabā. Katrs piedāvājums ir rūpīgi atlasīts, lai nodrošinātu maksimālu prieku un drošību, padarot to par ideālu dāvanu karti sev vai tuvākajiem.  

Filtrs

Vidējā cena 41,45 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu

Rādīt tikai ar rezervāciju

Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk

Atklāj Nākamo Piedzīvojumu

Meklējot unikālas dāvanas sev vai saviem mīļajiem, sporta piedzīvojumi un aktīvā atpūta ir izcilā izvēlē. No aizraujošas izpletņlēkšanas līdz mierpilniem pārgājieniem pa meža takām – katrs var atrast ko piemērotu savai gaumei un drosmes līmenim.

Ekstrēmi Piedzīvojumi vai Mierīga Atpūta

Vai esi gatavs pārbaudīt savas robežas? Ekstrēmie sporta veidi sniedz ne tikai adrenalīna devu, bet arī iespēju apgūt jaunas prasmes un pārvarēt paša ierobežojumus. Ūdenssports, kalnu slēpošana vai izpletņlēkšana – izvēle ir Tava. Savukārt, ja meklē mierīgāku atpūtu, dabas pārgājieni vai viegli kajaku braucieni piedāvā iespēju atpūsties un atjaunot enerģiju.