Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
LV
RU
Pašapkalpošanās
Izlase

DNS tests

Katrs no mums ir meklējis atbildes uz jautājumu, kā mūsu gēni un apkārtējā vide ietekmē mūsu izskatu, uzvedību un kopējo veselību. DNS tests palīdz izkristalizēt atbildes uz šiem jautājumiem un ieraudzīt, kā gēnu izmaiņas kopā ar ārējās vides faktoriem ietekmē mūsu dzīves kvalitāti. 

Filtrs

Vidējā cena 235,00 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu
Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk

Ģenētiskie testi sevis izzināšanai

Veicot DNS analīzes, jums tiks nodrošināta iespēja veikt pozitīvas izmaiņas savā dzīvesstilā un tiekties pēc uzlabojumiem, lai justos un izskatītos labāk. Ģenētiskie testi savienojumā ar citiem faktoriem, spēj sniegt daudz informācijas par mūsu paradumiem un norādīt uz vājām vietām, kuras ir nepieciešams uzlabot - tā ir mūsu mentālā veselība, izskats, uzvedība.