Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

DNS tests

Izpēti Savu Veselību Un Labsajūtu Ar Mūsu DNS Testiem! Atklāj, kā ģenētika ietekmē Tavu uzturu, fizisko aktivitāti un labsajūtu. Mūsu plašais DNS testu klāsts piedāvā personalizētu informāciju, kas palīdzēs Tev veikt apzinātākas izvēles par Tavu veselību un dzīvesveidu. Vai meklē informāciju par vitamīnu nepieciešamību, metabolisma īpatnībām vai risku faktoriem dažādām veselības problēmām? Mūsu DNS testi sniegs atbildes.  

Filtrs

Vidējā cena 235,00 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu
Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk

Veselība Ir Mūsu DNS

Arvien vairāk cilvēku apzinās, cik svarīgi ir izprast savu ķermeni un tā vajadzības. Mūsu DNS testi piedāvā ieskatu ne tikai par to, kas esam šodien, bet arī par to, kā mēs varam uzlabot savu nākotni. Uzzini, kāda veida uzturs ir piemērotākais tieši Tev, kādas fiziskās aktivitātes Tev labvēlīgāk ietekmēs un kā vari samazināt dažādu veselības problēmu riskus.

Kāpēc Izvēlēties DNS Testu?

Tas ir vienkāršs, bet spēcīgs rīks Tavas veselības un labsajūtas uzlabošanai. Katrs cilvēks ir unikāls, un līdz ar to arī mūsu veselības vajadzības ir atšķirīgas. Personalizēta pieeja ir atslēga efektīvai veselības uzlabošanai un dzīves kvalitātes paaugstināšanai.