Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
LV
RU
Pašapkalpošanās
Izlase

Sāls istaba

Atklāj unikālu pieredzi - sāls istabas procedūras, kas solītas uzlabot gan fizisko, gan emocionālo labsajūtu. Piedāvājumi ietver relaksējošas seanses, kas palīdz mazināt stresa ietekmi, uzlabo elpošanas sistēmas funkcijas un veicina kopējo veselību. Šīs procedūras ir ideālas dāvanu ideja tiem, kas meklē veselībai labvēlīgas atpūtas iespējas.  

Sāls istaba
Filtrs

Vidējā cena 169,55 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu
Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk

Haloterapija kā lielisks veselības uzlabošanas līdzeklis

Daudziem sāls ala atstāj pozitīvu iespaidu uz miegu un noskaņojumu. Sāls istaba bērniem kopā ar vecākiem būs ne tikai lielisks piedzīvojums, bet arī veselīga laika pavadīšana īpaši veidotā telpā, kur jūs varat ieelpot veselīgu un antibakteriālu gaisu. Sāls terapija ir patīkams un relaksējošs veids, kā paātrināt  vielmaiņu un stabilizēt nervu sistēmas darbību - jonizētais gaiss palīdz atbrīvoties no sasprindzinājuma, uzlabojas miegs un garastāvoklis. Haloterapija ir dabiska, holistiska un tajā netiek izmantoti medikamenti, tāpēc tā ir piemērota visu vecumu cilvēkiem elpceļu saslimšanu, ādas, stresa un miega profilaksei.

Kā tas strādā un kas nepieciešams apmeklējumam?

Sālim pēc savas būtības jau piemīt antibakteriālas, pretvīrusu, pretiekaisuma un hidrofīlās īpašības, tāpēc tas var sašķidrināt sabiezinātās gļotādas, samazināt tūsku, uzlabot ādas stāvokli, novērst vai samazināt iekaisuma procesus un palēnināt ādas novecošanos. Un, ja to apvieno ar ūdens molekulām, tas rada negatīvus jonus, kas, kā zināms, stiprina imūnsistēmu, uzlabo garastāvokli un mazina stresu un nogurumu. Telpā, kas gandrīz visa ir klāta ar sāli, veidojas īpašs mikroklimats ar jonizētu gaisu, un gaisā esošās sāls mikrodaļiņas tiek pasīvi ieelpotas seansa laikā. Mikrodaļiņas sasniedz dziļākos elpceļu slāņus un uzsūcas arī caur ādu. 

Nav nepieciešams kaut kā īpaši gatavoties sāls terapijai - visbiežāk sāls istabas apmeklējums tiek ļauts ar to pašu apģērbu, kas jau jums ir mugurā, vai arī jums tiks sagatavoti ērti halāti un čībiņas. Seansa laikā jūs varat lasīt grāmatu vai vienkārši mierīgi atpūsties uz ērtiem guļamkrēsliem. Dažās sāls istabās tiek īpaši piedomāts par pašiem mazākajiem apmeklētājiem - bērniem tiek nodrošināta iespēja spēlēties speciālajās smiltīs vai arī ar rotaļļietām. 

Sāls istabas ir pieejamas visā Latvijā. Apskatiet mūsu katalogā īpašo veselības un labsajūtas sadaļu un atklājiet, kura sāls istaba Rīgā vai citās pilsētās būs piemērota tieši jums!