Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
LV
Pašapkalpošanās Kontakti
Preces grozā
Jūsu pirkumu grozs ir tukšs
Pēc dāvanas izvēles, nospiediet pogu pievienot pirkuma grozam
Patīk

Vēsture

Lieliska dāvana“ – tas ir uzņēmums, kas nodarbojas ar dāvanu tirdzniecību. Mūsu mērķis – piedāvāt pircējam visas iespējamās dāvanu idejas vienā vietā. Tāpēc aicinām Jūs kļūt par mūsu partneriem un savus pakalpojumus piedāvāt pircējiem kā iespējamo dāvanu idejas. Mūsu produkti – dāvanu kartes un dāvanu komplekti – no 2011. gada septembra ir tirgoti lielākajos valsts tirdzniecības centros un interneta mājas lapā www.lieliskadavana.lv

Lieliska dāvana“ - tā ir lietuviešu kapitāla uzņēmuma „Gera dovana“ filiāle Latvijā. „Gera dovana” Lietuvas dāvanu tirgū darbojas no 2007. gada un var lepoties ar katru ceturksni pieaugušu lojālo klientu loku, moderniem pircēju apkalpošanas risinājumiem un plašu dāvanu sortimentu. Veiksmīgais bizness Lietuvā veicināja investīcijas Latvijā. Vēloties Latvijas iedzīvotājiem piedāvāt lieliskākās dāvanu idejas, aicinām pievienoties arī Jūs!