Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Kikbokss

Atraktīvi kikboksa piedāvājumi tiem, kas vēlas izaicināt sevi un iepazīt cīņas mākslas pasauli. Piedzīvo adrenalīnu un uzlabo fizisko sagatavotību ar profesionālu treneru vadībā. Ideāla izvēle gan iesācējiem, gan pieredzējušiem cīnītājiem. Attīsti izturību, spēku un veiklību, vienlaikus uzlabojot pašdisciplīnu un koncentrācijas spējas. Izvēlies kikboksu - aktīvu un veselīgu dzīvesveidu!

Filtrs

Vidējā cena 40,00 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu
Nav rezultātu

Kikboksa Piedāvājumi: Izaicinājums un Attīstība

Kikboksinga popularitāte Latvijā turpina augt, pateicoties tā spējai apvienot fizisko sagatavotību ar personības attīstību. Šī cīņas māksla piedāvā vairāk nekā tikai pašaizsardzības tehnikas; tā ir ceļojums pašatklāsmes virzienā, kur katrs sitiens un aizsardzības kustība palīdz uzlabot gan ķermeni, gan prātu.

Uzlabo Fizisko un Mentālo Spēku

Kikboksa treniņi ir ideāli piemēroti tiem, kas meklē iespēju uzlabot savu fizisko formu un mentālo noturību. Ar katru treniņu Jūs ne tikai stiprināsiet muskuļus un uzlabosiet kardiovaskulāro sistēmu, bet arī attīstīsiet pašdisciplīnu un mācīsieties koncentrēties zem spiediena. Tas ir par vairāk nekā tikai fiziskām prasmēm; tas ir par iekšējo spēku un pašapziņas veidošanu.