Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Spēles

Atklājiet neaizmirstamu piedzīvojumu pasauli ar mūsu aktīvās atpūtas un spēļu piedāvājumiem! Vai meklē perfektu veidu, kā pavadīt laiku ārpus mājas kopā ar draugiem vai ģimeni? Mūsu rūpīgi atlasītie piedāvājumi ietver visu no aizraujošām komandas spēlēm līdz adrenalīnu kutinošām individuālām aktivitātēm. Katra piedāvātā aktivitāte ir izvēlēta ar mērķi sniegt neaizmirstamas emocijas un izcilu atpūtas pieredzi. Lai vai kāds būtu Tavs interešu loks – piedzīvojumu meklējumi dabā, stratēģiskās prāta spēles vai fiziskas aktivitātes – šeit atradīsi ideālu piedāvājumu sev un saviem mīļajiem.  

Filtrs

Vidējā cena 42,39 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu

Rādīt tikai ar rezervāciju

Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk

Aktīvās Atpūtas un Spēļu Piedzīvojumi

Meklējot ideālu veidu, kā piepildīt brīvo laiku ar kvalitatīvu izklaidi, mūsu aktīvās atpūtas un spēļu piedāvājumi stāv izcilības priekšgalā. No mežonīgām piedzīvojumu parka atrakcijām līdz prāta vingrinājumiem izlaušanās istabās – šeit katrs atradīs sev ko aizraujošu.

Uzņēmējdarbības un Komandas Veidošana

Nekas nesavieno cilvēkus ciešāk kā kopīgi pārvarēti izaicinājumi. Mūsu komandas spēles ir izstrādātas tā, lai veicinātu sadarbību, stratēģisko domāšanu un vienotības sajūtu. Ideāli piemērotas uzņēmumu kolektīviem, tie sniedz gan izklaidi, gan attīsta komandas darba prasmes.