Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Muguras Masāžas Pakalpojumi Latvijā

Mūsu muguras masāžas piedāvājumi ir ideāli atpūtas un atjaunošanās veidi. Piedāvājumā ir dažādas masāžas ilguma iespējas, sākot no 30 minūtēm līdz pat vairāk nekā 1,5 stundām. Mēs piedāvājam masāžas pakalpojumus dažādās Latvijas pilsētās, tostarp Rīgā, Jelgavā, Liepājā un Daugavpilī, kā arī citās pilsētās un visā Latvijā.

Filtrs

Vidējā cena 90,02 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu

Rādīt tikai ar rezervāciju

Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk

Muguras masāža tavai veselībai un labsajūtai

Tiem, kas izvēlas apmeklēt spa salonu un izmantot masiera pakalpojumus, muguras masāža ir veids, kā relaksēties, atbrīvoties no stresa vai pat mazināt sāpes muguras zonā. Mūsu mugura ir tā ķermeņa daļa, kas uzņem stresu, spriedzi un fizisko slodzi, tieši tāpēc daudzveidīgās muguras masāžas tehnikas ir radītas, lai palīdzētu jums atbrīvoties no nepatīkamām sajūtām un atgūt labu veselību. Nekavējieties ar pārdomām, kas vislabāk būtu nepieciešams nogurušai vai pat sāpošai mugurai - uzdāviniet sev spa salona apmeklējumu jau tuvākajā laikā, un jūsu mugura jums par to pateiks paldies! 

Dāvana, kuru novērtēs mūsu mīļie vīrieši

Čakli strādājot, rūpējoties par mājas soli vai pat sportojot, ikviens no mums jūt nogurumu vai vēlmi uzdāvināt savam ķermenim nelielu atslodzi un atjaunošanos. Klasiskā muguras masāža ir samērā praktiska dāvana, kuru spēs novērtēt ikviens pieaugušais. Sarūpējiet savam mīļotajam jauku pārsteigumu pēc garas darba dienas, uzdāvinot vien 30 min garu muguras masāžu, kas spēj uzmundrināt un atjaunot zaudēto enerģiju. Arī tēva dienas dāvana nebūs tālu jāmeklē - tētis būs patīkami pārsteigts par iespēju izbaudīt laiku, kas atvēlēts tikai viņam pašam un viņa pašsajūtai. Gados vecākam tētim (arī vectētiņam) un viņa pašsajūtai iesakām izvēlēties veselību veicinošu masāžu, tāpēc ārstnieciskā muguras masāža būs vispiemērotākā, ja izvēlaties dāvanu senioriem. 

 

Lai īstās spa dāvanas meklējumi nenovestu jūs strupceļā, dāvanu karte masāžai būs visdrošākā izvēle, ja jāizvēlas starp vairākiem interesantiem variantiem. Dāvanu kartes 12 mēnešu derīguma termiņš ļauj nesteidzoties izvēlēties, kura ir tīkamākā muguras masāža (cena, vieta) un kad šo dāvanu karti izmantot. Mūsu katalogā pieejamie spa pakalpojumi ir pieejami visās Latvijas lielākajās pilsētās, tāpēc jūs varat būt droši, ka saņēmējam būs pietiekami plaša un kvalitatīva pakalpojumu izvēle tuvu mājām.