Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Atrakciju parki

Atklāj piedzīvojumu pilnas aktivitātes ārā visai ģimenei! Mūsu piedāvājumā ietilpst dažādi piedzīvojumu parki Latvijā, kur katrs var atrast sev piemērotu izklaidi - no aizraujošām virvju trasēm starp kokiem līdz adrenalīnu kūstošiem ziplainiem. Perfekta izvēle aktīvas atpūtas cienītājiem, kuri meklē jaunas sajūtas un neaizmirstamas emocijas. Vai esi gatavs izaicinājumam?  

Filtrs

Vidējā cena 48,39 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu

Rādīt tikai ar rezervāciju

Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk

Izklaide jebkurā vecumā

Ticiet vai nē, bet smieties un priecāties patiešām var jebkurā vecumā! Jebkuras izklaides bērniem var izmēģināt arī pieaugušais, tāpēc jūs nekur neredzēsiet maksimālā vecuma ierobežojumu, apmeklējot atrakcijas bērniem vai citas bērnu izklaides vietas. Dalieties priekā kopā ar bērniem un metieties iekšā pārsteidzošajos piedzīvojumos, kurus esam apkopojuši tieši priekš jums. Sagatavojieties jau tuvāko nedēļas nogali vai skolēnu brīvdienas kopā ar ģimeni pavadīt trakulīgajās atrakcijās, muzejā vai zinātnes centrā. Aiziet, piedzīvojumi jūs gaida! Ja jums nav ideju, ko darīt Rīgā, mēs palīdzēsim sameklēt perfektas idejas garlaicības māktiem pusaudžiem vai enerģijas pilniem mazuļiem jautrai laika pavadīšanai. Ar šādu dāvanu var apsveikt skolotāju vai citu radošās profesijas pārstāvi, kas sirdī pats jūtas kā bērns. Kāpēc gan nē?

Bērnu izklaides vietas Latvijā un kaimiņvalstīs

Tuvojas garās skolēnu brīvdienas un trūkst idejas, kā nodarbināt bērnus? Mēs zinām kādu maģisko formulu, kas vienmēr nostrādā: tas ir ūdens, gaiss un ātrums. Izmantojot šos atslēgas vārdus, jūs vienmēr spēsiet atrast atraktīvu veidu, kā pārsteigt mazos un aktīvos cilvēciņus. Nomainiet klasiskās dāvanas un to vietā pārsteidziet bērnus un pārējos ģimenes locekļus ar kaut ko pavisam negaidītu - braucienu uz akvaparku, batutu parka apmeklējumu vai zoo piedzīvojumu. Svaigs gaiss un smiekli sadziedēs aizvainojumus un palīdzēs jums satuvināties ar bērniem. Ja nezināt, ko dāvināt ģimenei svētkos - vienmēr izvēlieties izklaides parkus, kur ikviens, gan liels, gan mazs, varēs rast prieku un atjaunot dzīvesprieku. Ūdens priekus atklājiet lielākajos ūdens izklaides parkos Rīgā, Ventspilī, Tartū (Igaunija) vai pat Viļņā un Klaipēdā (Lietuva), savukārt savus spēkus veiklībā un ātrumā pārbaudiet jautrās šķeršļu trasēs visā Latvijā. 

Meža piedzīvojumu trases gaida visu vecumu dalībniekus, un šeit var īstenot arī dažādas oriģinālas svētku ieceres - atzīmēt dzimšanas dienu vai vārda dienu kopā ar draugiem. Atrakciju parki bieži vien sagatavo interesantas programmas dažādos gadskārtu svētkos, tādos kā Meteņi, Vasaras Saulgrieži (arī Līgo), Mārtiņdiena, Ziemassvētki, kur jums ir iespēja pavadīt interesantu un neparastu dienu svētku atmosfērā ārpus mājas.