Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

VR

Izbaudi Nākotnes Tehnoloģijas Ar Virtuālās Realitātes Piedzīvojumiem! Ienirsti aizraujošā virtuālā realitātes pasaulē, kur katrs piedzīvojums ir unikāls. Mūsu virtuālās realitātes piedāvājumi ir izstrādāti, lai piedāvātu neaizmirstamu pieredzi, kurā tehnoloģija un iztēle saplūst vienā. Vai meklē adrenalīnu pilnu piedzīvojumu vai mierīgu ceļojumu cauri fantastiskām pasaulēm, mēs piedāvājam plašu VR piedāvājumu klāstu visām gaumēm.

Filtrs

Vidējā cena 62,16 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu
Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk

Virtuālā Realitāte: Aizraujošs Solis Nākotnē

Virtuālā realitāte (VR) ir strauji augoša izklaides nozare, kas piedāvā cilvēkiem iespēju piedzīvot neredzētas un neaizmirstamas pieredzes. Ar jaunākajām tehnoloģijām un inovatīvām idejām, virtuālā realitāte piedāvā ceļojumu cauri neierobežotām pasaulēm, kur katrs var atrast kaut ko sev piemērotu. No piedzīvojumiem, kas likt sirdij pukstēt straujāk, līdz mierīgām un relaksējošām virtuālajām ekskursijām, VR sniedz iespēju aizbēgt no ikdienas rutīnas un iepazīt neredzētas dimensijas.