Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Meistarklases un kursi visiem

Mūžu dzīvo - mūžu mācies! Dažādi kursi un meistarklases var atsvaidzināt esošās zināšanas vai palīdzēt piepildīt sapni par jaunām iemaņām vai hobiju. Izvēlieties dāvanā meistarklases un apmācības, jo darbošanās un mācīšanās ne tikai sagādās prieku un jaunus iespaidus - tas ir laiks, ko interesanti pavadīt ārpus ierastās vides un uzklausīt profesionāļu padomus. Kursi pieaugušajiem pieejami dažādos formātos, un mācībām var pieslēgties no jebkuras vietas, kur vien ir interneta pieslēgums. Savukārt meistarklases bērniem var kļūst par ideju kolosālai dzimšanas dienas ballītei, par kuru būs sajūsmā ikviens mazais ciemiņš.

Filtrs

Vidējā cena 112,80 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu

Rādīt tikai ar rezervāciju

Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk

Izmantojiet apmācības un kursus savu mērķu sasniegšanai 

 

Attīstiet jaunas iemaņas vai iegūstiet padziļinātas zināšanas pēc savām interesēm un tad, kad jums ir ērti - vakaros, brīvdienās vai jebkurā citā brīvbrīdī. Kursi dod iespēju ikvienam uzlabot savas zināšanas un papildināt savas darba prasmes, ceļot savu vērtību darba tirgū. Izglītoties var visdažādākajās jomās un tas sniedz ne vien gandarījumu, bet arī lielu azartu, jo meistarklases un apmācības var būt arī izklaidējošas un ārkārtīgi aizraujošas. Piemēram, meistarklase smaržu izgatavošanā var lieti noderēt, lai pašam sastādītu sava ideālā parfīma buķeti, bet deju nodarbības palīdzēs satuvināties ar partneri un regulāri pavadīt laiku kopā, attīstot ritmu un deju kustības. Ja jums ir savs sapnis par kādu jaunu hobiju vai interesantu nodarbi - laiks uzdāvināt sev labāko dāvanu dzimšanas dienā!  

 

Meistarklases bērniem un pieaugušajiem 

 

Dažkārt dāvanas bērniem var un drīkst izskatīties pavisam citādāk, nekā viņi tās ir iztēlojušies (protams, bērni vēlas saņemt rotaļlietas un spēles!), un mums kā pieaugušajiem ir iespēja parādīt, ka meistarklase vai apmācības arī var kļūt par vērtīgu dāvanu, kas bērnam sniegs ne viennenovērtējamas zināšanas, bet arī prieku un gandarījumu. Mazākiem bērniem patiks viss, kas saistīts ar ēdiena pagatavošanas procesu, tāpēc droši varat izvēlēties picu cepšanas meistarklasi vai ekskursiju uz šokolādes fabriku, bet lielāki bērnu un pusaudži spēs novērtēt iespēju apmeklēt profesionālas mūzikas nodarbības - kurš gan nesapņo izmēģināt  bungu vai ģitārspēli!

 

Kursu apmeklējumu var pārvērst par jautru piedzīvojumu kopā ar ģimeni vai draugiem, tāpēc meistarklases Rīgā un citās lielajās pilsētās var apmeklēt arī nelielas grupas, kurās var būt gan bērni, gan pieaugušie. Kompānijām ir piemēroti ziepju izgatavošanas kursi, floristikas kursi vai arī gleznošanas kursi. Kāpēc gan visiem kopā nepavadīt jauku pēcpusdienu, mācoties gleznot vai izgatavojot sirsnīgas dāvaniņas svētkiem? Pieaugušie labprāt apmeklē dažādus kursus, lai papildinātu savas esošās zināšanas ar vērtīgām un svaigām lietām, tāpēc tā var būt jauka dāvana mammai, tētim vai pat labākajai draudzenei

 

Mācīties no jebkuras vietas, jebkurā ērtā laikā

 

Jums nav obligāti jāmēro tāls ceļš, lai piedalītos interesējošā meistarklasē vai iemācītos cept mīļāko kūku mājas apstākļos. Ja jums ir pieejams interneta pieslēgums un dators vai ērts telefona ekrāns, mācīties varat arī attālināti! Online kursi pēdējo gadu garumā ir ieguvuši ārkārtīgi lielu popularitāti un to kvalitāte ir vairrākkārt augusi, piesaistot kvalificētu mācībspēku un apvienojot to ar augstākās kvalitātes tehnoloģiskiem risinājumiem. Pieslēdzieties saviem kursiem no jebkuras pasaules vietas, kaut no savas virtuves - izmantojiet mūsdienu tehnoloģiju sniegtās iespējas, lai padarītu savu dzīvi bagātīgāku un radošāku. Tiešsaistes kursi var kalpot kā praktiska korporatīvā dāvana biznesa partnerim vai kolēģim, jo to ir pavisam vienkārši izmantot sev ērtā laikā.