Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Korporatīvās dāvanas

Meklējat dāvanas kolēģiem, biznesa partneriem vai priekšniekam? Šeit atradīsiet labāko biznesa dāvanu klāstu vienuviet, atliek tikai izvēlēties sev tīkamāko!

Filtrs

Vidējā cena 255,93 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu

Rādīt tikai ar rezervāciju

Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk

Rūpīgi piemeklētas un pasniegtas korporatīvās dāvanas nodrošinās ilgtspējīgas attiecības ar jūsu sadarbības partneriem un klientiem. Biznesa dāvanas ir labs veids, kā atgādināt par sevi un prasmīgi atrast ceļu uz jūsu klienta sirdi. Izcila korporatīvā stila un reputācijas uzturēšana prasa daudz resursu un laika, tāpēc mēs esam parūpējušies, lai jūs šeit atrastu oriģinālas un interesantas korporatīvās dāvanas, kas palīdzēs izcelties citu vidū. Dāvana kolēģim vai dāvanas klientiem svarīgos dzīves notikumos - tā ir jūsu uzņēmuma vizītkarte. Labas lietišķās dāvanas ir jūsu biznesa veiksmes atslēga!