Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Fotosesija

Fotosesija ir jūsu iespēja tikt pie kvalitatīvām, skaistām bildēm. Uzdāviniet sev prieku par neatkārtojamām bildēm jūsu personīgajā vai ģimenes fotoalbumā.

Filtrs

Vidējā cena 135,30 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu

Rādīt tikai ar rezervāciju

Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk

Kas var būt jaukāks par bildēm

 

Fotogrāfija ir viens no labākajiem veidiem, kā saglabāt īstas atmiņas no dažādiem notikumiem mūsu dzīvē. Fotomāksla ir ieradusies mūsu ikdienas dzīvē, svētkos, priecīgās un ne tik ļoti dienās, laimīgos mirkļos vairāk kā pirms 100 gadiem, un joprojām ik uz soļa mēs steidzam iemūžināt dažādus dzīves notikumus. Profesionāla fotosesija ir mākslas akts, kura laikā jūs varat izpaust savas emocijas, palūkoties uz sevi no cita skatpunkta, iejusties dažādos tēlos vai vienkārši jautri pavadīt laiku. Fotosesija var tikt īstenota dažādās vietās, pēc jūsu vēlmēm vai atzīmējot svarīgus notikumus kopā ar mīļajiem. Fotosesijas cenas būs atkarīgas no jūsu izvēlētās vietas, ilguma, atribūtikas un arī kategorijas: tās var būt bērnu fotosesijas, pāru romantiskā fotosesija, kristību vai citu svinīgu notikumu foto, Ziemassvētku fotosesija studijā, profesionāls portfolio vai imidža foto. Jūsu radošumam un iztēlei nav robežu, un, sadarbībā ar fotogrāfu, jūs noteikti tiksiet pie unikālām un elpu aizraujošām bildēm. 

Fotosesija studijā - priekšrocības

 

Bildēšanos ārā, dabā, pilsētā, parkā daudzi uzskata par priekšrocību, jo telpas plašums un apkārtējās vides sniegtās iespējas palīdz radīt neatkārtojamas bildes bez liekas piepūles. Tomēr, arī fotostudijas steidz meklēt radošus risinājumus skaistām un neatkārtojamām bildēm. Gala iznākums jūs pārsteigs!

 

Kāpēc būtu vērts apsvērt fotografēšanos studijā:

  • Jūsu privātums būs labāk aizsargāts, un bildēšanās laikā jūs nemulsinās sveši skatieni.

  • Nav jāņem vērā laikapstākļi un jāsatraucas par nepiemērotu apģērbu vai sabojātu frizūru.

  •  Fotogrāfs spēs iegūt attēlu ar ideālu apgaismojumu, piešķirot tam nepieciešamo dramatisma vai romantisma toni.

  • Pēc jūsu ierosinājuma iespējams inscinēt dažādas situācijas un izmantot neparastus dekorus

  • Patīkama, nesteidzīga atmosfēra palīdz noskaņoties un justies komfortabli, piemēram, topošajām māmiņām vai senioriem.

  • Lielisks atbalsts no personāla puses, uz vietas pieejamas labiekārtotas telpas, kur pārģērbties vai uzlikt meikapu. 

 

Ērti un ātri noformēt caur Lieliska Dāvana servisu 

 

Ja jums ir padomā kāds interesants apsveikums dzimšanas dienā vai neparasta dāvana Ziemassvētkos, tad tā noteikti var būt fotosesija (dāvanu karte vai sertifikāts), kuru saņēmējs var izmantot vesela gada garumā un nepieciešamības gadījumā arī pagarināt vai mainīt pret citu pakalpojumu. Mēs rūpējamies, lai mūsu piedāvājumā būtu aptvertas dažādas kategorijas un interešu grupas - lai dāvanas spētu iepriecināt gan mazus, gan lielus! Pārdomātas kategorijas un atlases sistēma ļauj ātri un mērķtiecīgi atrast vēlamās dāvanas, piedzīvojumus, atrakcijas, labsajūtas un atpūtas dāvanas pēc jūsu vēlmēm un iespējām. Labprāt uzklausīsim arī jūsu jautājumus un atbildēsim uz tiem maksimāli ātri un godīgi - mums rūp, lai jūs pie mums gūtu vislabāko iepirkšanās pieredzi un saņemtu tieši to pakalpojumu, kas visvairāk priecēs jūsu sirdis.