Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Ģimenes fotosesija

Saglabājiet savā atmiņu albumā skaistākās bildes, kur jūs visi esat sapucējušies, laimīgi un smaidīgi. Ģimenes fotosesija ir nenovērtējama dāvana gan īpašos svētkos - dzimšanas dienā, Ziemassvētkos, gaidot bērniņu, gan atzīmējot prieka mirkļus. Fotosesija ģimenei spēj satuvināt ģimenes locekļus un vienot skaistā kadrā, veidojot atmiņas, kas paliks uz mūžu. Ģimenes fotosesijā var tikt izvēlēts arī bērnu fotogrāfs, kas uzburs jautrību un noķers visnenotveramākos mirkļus, pārvēršot tos par burvīgām fotogrāfijām. Izrotājiet savu fotoalbumu ar jaukām atmiņām vai uzdāviniet ģimenes fotosesiju saviem tuvākajiem!

Filtrs

Vidējā cena 127,76 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu
Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk

Ģimenes fotosesija ar skaistām dekorācijām

 

Ģimenes dzīve ir rosīga, ar daudziem jautriem un skaistiem notikumiem. Tajā ir gan darba dienas, gan brīvdienas un ilgi gaidītās svētku dienas, kas ir piepildītas ar neaizmirstamiem mirkļiem. Iedomājieties, ka kādā dienā jums ir iespēja apstāties un iemūžināt savu ģimeni dotajā brīdī - jaukās bildēs, kuras papildinās jūsu ģimenes fotoalbumu ar siltām atmiņām. Tā var būt ārkārtīgi neparasta dāvana Ziemassvētkos visai jūsu kuplajai ģimenei, ilgi gaidīts dzīves notikums, bērniņa piedzimšana, kristības, dzimšanas diena vai itin vienkārša vasaras diena, kad jūs visi sapucējaties un dodaties ziedošajā pļavā, lai iejustos skaistu modeļu lomā. Ja jums nav idejas dāvanai visai ģimenei -  izvēlieties fotosesiju un jūs nekļūdīsieties ne par gramu. Pie mums ir pieejama gan fotosesija ģimenei Rīgā, gan citās pilsētās.

 

Veidojiet piemiņas albumu kopā ar tuvākajiem 

 

Kuram gan nepatīk izskatīties satriecoši un daiļi? Fotosesijā jūs gaidīs profesionāls fotogrāfs, kurš parūpēsies, lai jūs savā īpašumā iegūtu labākās bildes. Turklāt, fotostudiju iekārtojums rada ne vien īpašu atmosfēru, tā aprīkojums ļauj iejusties dažādos tēlos un piemērot tematiskos imidžus visai ģimenei! Fotosesija var izvērsties par krāsainu un jautru piedzīvojumu un atklāt slēptos talantus, tāpēc to var droši izvēlēties arī kā dāvanu 1 cilvēkam. Mūsu katalogā varat atrast fotosesijas ar dažādām tematikām un vietas izvēli - tās var norisināties gan studijā, gan arī ārpus telpām. Dažāds studiju un fotogrāfu piedāvājums ļauj atrast piemēroto savam dzīves notikumam vai gaidāmajiem svētkiem. 

 

Par visu parūpēsies profesionāļu komanda

 

Mājīga vide studijā, profesionāls fotogrāfu, meikap-meistaru darbs un padomi palīdzēs justies omulīgāk objektīva priekšā. Fotogrāfs lieliski pieprot savu arodu un palīdzēs atklāt jums patieso skaistumu un akcentēt dažādās personības šķautnes - un labs garastāvoklis pavadīs jūs visas fotosesijas laikā. Ja jums ir paredzēta fotosesija ar bērniem, izvēlieties jautras un košas dekorācijas, akcentus un aksesuārus, kas bērniem liks daudz smaidīt un lustīgi izbaudīt visu bildēšanās laiku. Bērnu fotogrāfs spēj noķert katru īsā mirkļa simtdaļu, pat tad, kad jūsu bērns šķietami nav noskaņots bildēties. Tieši tāpēc, izvēloties profesionālas fotosesijas un uzticot visu darbu pieredzes bagātiem fotogrāfiem, jūs varat paļauties uz lielisku rezultātu. Ieprieciniet sevi un ģimeni ar jaunām bildēm, kas rotās jūsu albumu un, iespējams, papildinās jūsu mājokļa dizainu.