Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
LV
RU
Pašapkalpošanās
Izlase

Ziemassvētku fotosesija

Cik jauki ir sanākt visiem kopā, sapucēties, pasmaidīt un iepozēt svētku noskaņās! Ziemassvētku fotosesija uzburs īstu ziemas brīnumu gan maziem, gan lieliem. Tā ir skaista fotosesija, kuru uzdāvināt saviem mīļajiem un izveidot neatkārtojamas atmiņas albūmam, kuras pāršķirstīt ik gadu. Fotosesija Ziemassvētku noskaņās ir iespēja ģimenes lokā vai individuāli izbaudīt svētku sajūtu un, iespējams, iedibināt jaunu ikgadējo tradīciju.

Filtrs

Vidējā cena 115,50 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu
Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk

Ģimenes Ziemassvētku fotosesija - tas vienmēr ir jautri!

 

Ģimene cilvēka dzīvē ir svarīgākā vērtība. Ikviena jauna diena nes jaunus piedzīvojumus, notikumus, un svētku dienas pārvēršas par neatkārtojamiem mirkļiem, kurus gribas atkal un atkal piedzīvot un atcerēties. Pirmā dzimšanas diena pie eglītes, Ziemassvētku vecīša ciemošanās vai koši sarkano pidžamu iznāciens - tas viss ir skaistas svētku fotosesijas vērts. Jums ir iespēja iemūžināt vienu no gada skaistākajiem un gaidītākajiem svētkiem krāsainās, siltās fotogrāfijās mājīgā fotostudijā vai jebkurā citā svinīgā vietā kopā ar saviem tuvajiem. Dāvanas ģimenei mēdz būt tik dažādas, un tomēr Ziemassvētku fotosesija studijā ir kas vairāk par čaukstošiem maisiņiem un smaržīgām svecēm, tās ir īpašas atmiņas, kuras paliks uz mūžu. 

 

Iedibināt jaunas ģimenes tradīcijas

 

Ziemassvētki ir brīnišķīgi svētki, kas iemieso siltumu, mājīgumu, prieku, un kurus ar nepacietību gaida gan bērni, gan pieaugušie. Daudzas ģimenes sanāk katru gadu kuplā skaitā, lai satiktos un ieturētu svinīgas vakariņas, arī citi uztur personīgas un sirsnīgas tradīcijas. Viena skaista ģimenes tradīcija, kuru jūs varat ieviest un atkārtot savā ģimenē - Ziemassvētku bildēšanās. Kad gads ir noslēdzis apli, jūs atkal varat sanākt kopā, izvēlēties tērpus un dekorācijas, bet varbūt izmantot vienādus apģērbus, fotografēties vienā un tajā pašā vietā. Jūsu izvēlei un fantāzijai paveras daudzas radošas un jautras idejas, ko īstenot kopā ar fotogrāfu. Atraisiet vaļā izdomu, apbruņojieties ar labu noskaņojumu un jūs pretī iegūsiet neatkārtojamas bildes, ar kurām papildināt ģimenes albumu. Iesaistiet foto tapšanā arī tos radiniekus, ar kuriem ikdienā nesanāk tik bieži tikties, un jums izdosies iemūžināt unikālas situācijas un mirkļus, kuros var apvienoties pat vairākas paaudzes!

Dāvana ikvienas ģimenes priekam

 

Fotogrāfijas vienmēr sagādā neviltotu prieku, sajūsmu un citas emocijas, kas nozīmē, ka gala rezultāts neatstās nevienu vienaldzīgu! Ziemassvētku dāvināšanas laiks ir rosīgs un satraucošs, šajā laikā daudzi steidz sarūpēt gan klasiskas dāvanas, gan meklēt kaut ko oriģinālu un neparastu. Mēs esam novērojuši, ka mūsu klientu vidū arvien pieprasītākas kļūst sajūtu dāvanas Ziemassvētkos, kas spēj aizraut, izklaidēt un radīt laimes sajūtu. Izvēloties ģimenes fotosesiju dāvanā, neaizmirstiet arī par bērniem, ar kuriem dalīties prieka mirkļos un iegūt tonnu ar pozitīvām emocijām. Tā ir iespēja arī pāriem vai partneriem izveidot romantisku piedzīvojumu, kas ļauj iejusties neparastos tēlos vai īstenot ilgi lolotu sapni.