Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Neaizmirstamas Ziemassvētku Dāvanas Bērniem

Ziemassvētku laikā visi bērni gaida brīnumus un dāvanas. Šajā kategorijā atradīsi izcilas un aizraujošas dāvanas bērniem, kas padarīs svētkus neaizmirstamus. No piedzīvojumiem līdz mācību materiāliem, šeit ir kaut kas katram mazajam svētku gaidītājam.

Filtrs

Vidējā cena 49,68 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu

Rādīt tikai ar rezervāciju

Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk

Kad bērns jautā pēc brīnuma Ziemassvētkos

 

Kā jums šķiet, ko bērni visvairāk sagaida Ziemassvētkos? Protams, ka tās ir rotaļlietas un visādas citādas stilīgās lietiņas, kuras viņi ir redzējuši veikalu skatlogos, ciemojoties pie draugiem vai reklāmas rullītī. Mazie prāti neapzinās līdz galam lietu būtību un jēgu, tāpēc mūsu kā pieaugušo uzdevums ir veicināt veselīgu un daudzpusīgu bērna attīstību, tostarp, arī atbildīgi izvēloties dāvanas svētkos. Mazulis nespēs novērtēt siltās zeķes, kas rūpīgi sagādātas svētku dāvanai, tomēr mēs varam pasniegt arī pavisam savādākas Ziemassvētku dāvanas bērniem, kas veidos pozitīvas un spilgtas asociācijas ar svētkiem jūsu ģimenē. 

Priecāties un jautroties kopā ar bērnu

Bērni visvairāk novērtēs laiku, ko varēsiet nedalīti veltīt tieši viņiem, personīgi iedziļinoties katrā no viņu vēlmēm. Dodieties izplunčāties spa vai ūdens atrakciju parkā, jautri šļūcot no slidkalniņiem un ūdens trubām. Nevilcinieties ar došanos uz kalnu baudīt sniega priekus, lai ķertu īstu svētku sajūtu un dzirdētu spalgākos bērnu smieklus, jo sniegs mēdz tikpat pēkšņi izkust, kā tas ir uzsnidzis. Ķert svētku sajūtu varat turpināt pie kopīgas maltītes kādā bērniem draudzīgā restorānā vai kafejnīcā, pasūtot karstu kakao un picu. Bērni atcerēsies visus tos spilgtākos mirkļus, kurus jūs varēsiet viņiem uzdāvināt. 

Esiet Ziemassvētku burvis un izvēlieties pārsteidzošākās dāvanas bērniem svētkos - smieklus, prieku, sajūsmu, laimi, un noteikti dalieties ar šīm izjūtām kopā ar bērnu. 

 

Bērna radošumam un attīstībai - labākās dāvanas Ziemassvētkos bērniem 

 

Ja jūsu bērns ir paaudzies un sasniedzis apzinātu vecumu, kurā spēj pats izvēlēties sev tīkamās nodarbes un hobijus, izvēlieties dāvanas, kas saistīta ar jaunu iemaņu iegūšanu. Dažādas meistarklases un darbnīcas piedāvā interesantas radošas nodarbes bērnu brīvbrīdim vai vaļaspriekam - adīšana, gleznošana, ziepju vārīšana vai kūku cepšana būs interesanta laika pavadīšana, turklāt ar pievienotu vērtību. Muzeja apmeklējums savukārt sniegs priekšstatu par zinātni vai vēsturi, papildinot mazā cilvēciņa zināšanas par lietu kārtību un palīdzēs jūsu vietā atbildēt uz ziņkārīgajiem jautājumiem. Savukārt kino apmeklējums būs universāla dāvana ikvienam mazajam kino cienītājam - pārsteidziet ar īpašu seansu vakara stundā vai pašā svētku dienā!

 

Ļaujot bērnam radoši izpausties un veikt izvēli, mēs palīdzam viņam harmoniski attīstīties un izjust dzīves līdzsvaru. Tieši šeit talkā nāks nokomplektēta dāvanu karte ar izvēles iespējām - katrs bērns varēs izvēlēties sev piemērotāku izklaidi, atpūtu vai radošu nodarbi, kas viņam liksies piemērotākā.

 

Ļaujieties priekam un īpašajam svētku noskaņojumam kopā!