Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
LV
RU
Pašapkalpošanās
Izlase

Boulings

Boulings ir aizraujoša spēle, aktīva atpūta un sportiska izklaide, kas piemērota visiem vecumiem. Rīkojiet azartiskus turnīrus kopā draugiem, ģimeni vai kolēģiem. Organizējiet tematiskas ballītes vai dzimšanas dienas svinības. Boulings Rīgā un Latvijā ir pieejams ikvienam

Boulings
Filtrs

Vidējā cena 28,11 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu
Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk

Spēle, kas aizrauj gan lielos, gan mazos

Boulingā tiek gaidīts ikviens! Boulings ir lieliska spēle, kas aizrauj tik ļoti, ka laiks paskrien nemanot. Sacensības gars un katrs metiens liek sirdij pukstēt vēl straujāk - kāds būs rezultāts uz tablo? Vai es uzvarēšu? Pat ja spēli izmēģināt pirmo reizi, ziniet, ka rezultāts galu galā nav pats svarīgākais, jo aizraujošie spēles elementi un gaisotne spēj radīt patīkamu atpūtas un izklaides sajūtu. Izvēdiniet galvu kopā ar draugiem vai kolēģiem pēc saspringtas darba dienas, sarīkojot nelielu turnīru!

Boulinga centri ir izvietoti dažādās Latvijas pilsētās - populārākais ir boulings Rīgā, un jums noteikti būtu jāizmēģina tirdzniecības centra “Akropole” boulings, kas pārspēj citus ar savu košo dizainu un iekārtojumu. Tomēr tikpat labi jūs varat apmeklēt arī centrus citās vietās - mūsu klientu iecienīts ir boulings Valmierā un Sigulda boulings. 

Vieta pirmajam randiņam un ne tikai

Pirmie randiņi var būt neticami saspringti. Jūs noteikti vēlaties atstāt lielisku pirmo iespaidu,un galvā rosās dažādas idejas par oriģinālas vietas izvēli. Ziniet, kāpēc tieši boulings var kļūt par ideālu pirmā randiņa vietu? Ielūgums doties nevis uz restorānu vakariņās, bet uz boulinga centru, var nodrošināt perfektu neparastas jautrības un draudzīgas sacensības kombināciju jūsu gaidāmajam pirmajam randiņam! Jums nebūs jāuztraucas par neveiklām pauzēm sarunā pie galda vai jāpiemeklē īpašs tērps vakariņām - jautra spēle palīdzēs tikt galā ar kautrīgumu un izkausēt ledu pirmajā randiņā. 

 

Meklējat dāvanu draugiem vai paziņām nelielos svētkos? Kā būtu ar kopā pavadītu laiku, smejoties, jokojoties un vēl arī aktīvi izklaidējoties? Pačukstēsim, ka boulings ir arī samērā izdevīgs izklaides veids, jo celiņa noma uz vienu stundu vienai personai var izmaksāt vien pāris eiro! Mēs esam padomājuši arī par bērniem un viņu vecākiem, kas vienmēr meklē oriģinālas vietas dzimšanas dienas svinībām, tāpēc esam iekļāvuši arī lieliskus piedāvājumus bērnu pasākumiem, kur iekļauts būs gan boulings, gan uzkodas un dzērieni. Spēlēt boulingu var visu cauru gadu un tas vienmēr sagādās neviltotu prieku.