Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Boulings

Apskati mūsu boulinga piedāvājumu klāstu, kas sniedz izcilu iespēju pavadīt laiku aktīvi un jautri kopā ar draugiem, ģimeni vai kolēģiem. Mūsu rūpīgi atlasītie boulinga centri piedāvā ne tikai kvalitatīvas boulinga celiņus, bet arī patīkamu atmosfēru, lai Tava atpūta būtu maksimāli baudāma. Izvēlies piedāvājumu, kas vislabāk atbilst Tavām vēlmēm un sagatavojies neaizmirstamai boulinga spēles pieredzei!

Filtrs

Vidējā cena 56,31 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu

Rādīt tikai ar rezervāciju

Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk

Izklaides un Azarta Apvienojums - Boulinga Spēle

Boulinga spēle ir vairāk nekā tikai bumbu mestīšana pa celiņu, mērķējot uz keglu grupu. Tā ir iespēja izbaudīt neaizmirstamu laiku kopā ar tiem, kas Tev ir svarīgi, apvienojot sportisku azartu ar siltām draudzības un ģimenes saitēm. Mūsu piedāvājumu klāsts ietver dažādus boulinga centrus, kas katrs sevī ietver unikālu atmosfēru un piedāvājumus, sākot no mājīgiem lokāliem līdz pat moderniem un izklaidēm pilniem kompleksiem.

Kvalitāte un Komforts - Tavas Neaizmirstamās Boulinga Pieredzes Pamatelementi

Katra spēle ir kā jauns piedzīvojums, kurā iespējams gan pilnveidot savas prasmes, gan vienkārši baudīt laiku kopā ar draugiem vai ģimeni, neuztraucoties par ikdienas steigu. Boulinga centri, ar kuriem sadarbojamies, nodrošina ne tikai augstas kvalitātes celiņus un aprīkojumu, bet arī patīkamu atmosfēru, kas padara katru apmeklējumu par īpašu notikumu.