Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Golfs

Atklāj golfa noslēpumus un baudī dāvanu kartes uz neaizmirstamu aktīvo atpūtu! Vai meklē iespēju uzlabot savas golfa prasmes vai vēlies doties uz laukumu pirmo reizi? Mūsu piedāvājumā atradīsi golfa spēles pieredzi gan iesācējiem, gan pieredzējušiem spēlētājiem. Izvēlies dāvanu karti uz golfa spēli skaistākajos Latvijas golfa laukumos, kur profesionāli treneri palīdzēs apgūt spēles pamatus vai pilnveidot Tavas prasmes. Pieredze, kas apvieno sportisku aktivitāti ar dabas skaistumu un mieru!

Filtrs

Vidējā cena 63,87 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu

Rādīt tikai ar rezervāciju

Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk

Aktīva Atpūta Golfa Ritmos

Golfs – spēle, kas prasa gan fizisku, gan prāta asumu. Tā ir iespēja aizmukt no ikdienas steigas, vienlaikus uzlabojot savas prasmes un baudot laiku svaigā gaisā. Mūsu dāvanu kartes piedāvā iespēju izmēģināt šo eleganto sporta veidu, neatkarīgi no tava līmeņa.

Pieredze, Kas Paliek Atmiņā

Neatkarīgi no tā, vai esi iesācējs vai jau pieredzējis golfa spēlētājs, mūsu dāvanu kartes sniegs piekļuvi labākajiem golfa laukumiem Latvijā. Profesionāli treneri palīdzēs apgūt spēles pamatus vai pilnveidot tavas spējas, lai katrs sitiens būtu precīzāks.

Golfa dāvanu kartes ir ideāla izvēle, meklējot oriģinālu dāvanu. Tā ir ne tikai iespēja izmēģināt ko jaunu, bet arī ieguldījums veselībā un labsajūtā.