Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Aktīvās atpūtas dāvanas

Izbaudi neaizmirstamus piedzīvojumus ar mūsu aktīvās atpūtas piedāvājumiem! Piedāvājumā ietilpst dažādas aktivitātes - no adrenalīna pilniem piedzīvojumiem līdz mierpilnām atpūtas iespējām dabā. Šī ir lieliska iespēja pārtraukt ikdienas rutīnu, izmēģināt ko jaunu un uzkrāt neaizmirstamas atmiņas. Vai meklē adrenalīnu piepildītu piedzīvojumu, vai vienkārši vēlies izbaudīt laiku dabā, mūsu aktīvās atpūtas piedāvājumi ir radīti, lai atbilstu katras vēlmēm. Dodies piedzīvojumā jau šodien!    

Filtrs

Vidējā cena 66,64 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu

Rādīt tikai ar rezervāciju

Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk

1 2 3 4 5 6 7 8

Kustība ir mūsu dzīves pamats

Kustoties un aktīvi pavadot savu brīvo laiku, nevis sēžot pie televizora vai telefona ekrāna, mēs varam ne tikai uzturēt veselīgu ķermeni un prātu, bet arī pavērt iespējas uz labāku un kvalitatīvāku dzīvesveidu. Aktīvā atpūta ir veids, kā interesantā un jautrā veidā izkustēties sev tīkamā formā - rāpjoties, peldot, lecot, braucot vai pat skrienot. Nereti spiežot sevi sportot vai izpildīt konkrētus vingrinājumus, pēc laika iestājas nepatika un vēlme izvairīties no atkārtotām garlaicīgām darbībām. Tad kāpēc gan neizvēlēties alternatīvas izklaides iespējas, kas kā papildu bonusu dos arī fizisko mundrumu un tonusu? Tā tikai šķiet, ka brauciens ar kvadraciklu ir sīkums vien, tomēr tā vadīšana patērē milzum daudz enerģijas, vietā atstājot tikai prieku un sajūsmu! Ir neskaitāmi daudz aktivitāšu, ko piedāvā tik daudzas skaistas atpūtas vietas Latvijā - rezervējiet un izbaudiet ar prieku kustību un aktivitātes! 

Izklaides Rīgā un Latvijas lielākajās pilsētās - te ir ko darīt!

Aktīvam dzīvesveidam nav obligāti jābūt saistītam ar piedzīvojumiem pie dabas. Pilsētā kūsā dzīvība un šeit var atrast samērā oriģinālas izklaides opcijas - mūsu katalogā esam apkopojuši Rīgā vien vairāk nekā 140 dažādus pakalpojumus par dažnedažādākajām tēmām, tāpēc jums nebūs tālu jāmeklē, ko darīt Rīgā. Jauniešiem pilsēta ir iespēju un pašsizaugsmes vieta, kur maksimāli uzsūkt jaunas zināšanas un izlikt kūsājošo enerģiju. Tieši tāpēc aktīvās dāvanas jauniešiem mūsu klientu vidū ir ieguvušas ārkārtīgi lielu popularitāti - tās tiek iegādātas gan kā dzimšanas dienas dāvanas, gan idejas brīvdienu plāniem ar ģimeni. Jauniešiem patīk atklāt jaunus hobijus un izmēģināt savas spēka robežas dažādās spēlēs un ekstrēmās nodarbēs, piemēram, lāzertagā, kvestos vai kartingos. 

Ne tikai jauniešus vilina lielpilsētu sniegtās iespējas. Ikvienam, kas dzīvo pilsētā vai tikai to apmeklē ciemiņa kārtā, ir iespēja iedvesmoties aktīvam dzīvesveidam un veidot jaunu interešu loku. Viena no populārākajām izvēlēm ģimenēm ir zoo apmeklējums un itin viss, kas saistās ar dzīvniekiem, kā arī dažādu atrakciju parku apmeklējums, piemēram, batutu parks “Jump Space” - bērni alkst pēc krāsām, smiekliem un tauriņiem vēderā! Tuvojoties Ziemassvētku laikam, daudzi aizvien biežāk aizdomājas arī par kopīgām aktīvām dāvanām visai ģimenei, jo tas ir patiesi visvērtīgākais, ko var dāvāt - laiku un kopīgi piedzīvotas emocijas. Izvēloties kopīgas aktivitātes ar ģimeni, draugiem vai pat kolēģiem, jūsu dzīvē parādīsies vēl vienas lieliskas atmiņas un gandarījuma sajūta par veselīgi pavadītu dienu.

Kā citi pavada savu brīvo laiku?

Viena no populārākajām izvēlēm tieši aktīvās izklaides sadaļā ir izjādes ar zirgiem! Tieši tā - par šo pakapojumu pozitīvi atsaucas daudzi mūsu klienti, un mēs nojaušam, kāpēc. Zirgs iemāca izkāpt no savas komforta zonas un ļauties pavisam citām izjūtām - attīstīt sevī drosmi, pārliecību un neatkarību. Došanās svaigā gaisā palīdz atbrīvot prātu no smagnējām domām un atgūt atelpu no darba ritma. Izmantojiet mūsu komplesās dāvanu kartes, lai iepriecinātu kādu sev tuvu cilvēku ar īpašu brīvdienu tikai sev un pelnītai atpūtai, tādai, par kuru jau ilgi ir sapņots. 

Lai uzturētu aktīvu dzīvesveidu, nav tālu jāmeklē idejas brīvā laika pavadīšanai. Viens no pieejamākajiem resursiem ir ūdenstilpnes un pats ūdens, kuru var izmantot ļoti dažādos veidos. Mūsu klienti ir iecienījuši tādus ūdens piedzīvojumus un atrakcijas kā kaitošana, ūdens prieki akvaparkā vai piepūšamajās ūdens atrakcijās, supošana un nesteidzīgi braucieni ar kuģīti. Kaut arī vasara ir aktīvākais ūdens prieku laiks, arī ziemā var izmēģināt dažādas ar ūdeni saistītās aktivitātes, piemēram, pirti vai peldēšanu baseinā. 

Ekstrēmo sporta veidu un aso izjūtu cienītājiem šeit paveras vesela pasaule ar dažādiem vaļaspriekiem un brīvā laika pavadīšanas iespējām. Lēcieni ar izpletni vai gumiju dažiem vairs neskaitās kaut kas teju neiespējams, jo tie ir pieejami ikvienam - to izpilda pat tandēmā ar bērniem! Motora skaņu un ātruma cienītājiem noteikti dāviniet trakus piedzīvojumus ar ekskluzīvām mašīnām, bet tiem, kuriem ikdiena paiet, pilnveidojot sevi fiziski, varat droši izvēlēties dāvanā klinšu kāpšanas nodarbību vai abonementu uz sporta zāli. Dzīvība un vitalitāte, labas doma un svaigs dzīves ritums balstās aktīvā dzīvesveidā, kuru iespējams uzturēt ar interesantām un radošām nodarbēm. Jums tikai atliek ienākt un izvēlēties sev piemērotāko!