Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Lidojums ar deltaplānu

Lidojums ar deltaplānu ir neaizmirstams piedzīvojums, kas ļauj izbaudīt brīvības sajūtu un elpu aizraujošus skatus no putna lidojuma. Šī aktivitāte ir lieliska izvēle adrenalīna cienītājiem un dabas mīļotājiem, kas vēlas atklāt pasauli no jauna skatpunkta. Lidojums notiek pieredzējuša instruktora pavadībā, garantējot drošību un profesionālu pieeju. Piedzīvojiet unikālas emocijas un radiet neaizmirstamus mirkļus ar lidojumu virs Rīgas vai citas Latvijas pilsētas. Piemērota dāvana dažādiem svētkiem un īpašiem notikumiem.

Filtrs

Vidējā cena 50,00 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu
Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk

Izklaide citā līmenī - debesīs

Iepazīstiet savu pilsētu pavisam jaunā veidā - no debesīm! Brīvs lidojums augstu gaisā, vējā plīvojošie mati, elpu aizraujoša viļņošanās debesīs un neatkārtojami skati no putna lidojuma, vai jūs vēlētos piedzīvot šādas izjūtas? Lidojums ar deltaplānu ir droša izvēle 100% patīkamai un vieglai izklaidei. Lidojums ilgs vien 10-15 minūtes, tomēr jums liksies, ka lidojat veselu mūžību! Lidojuma laikā var apskatīt tik daudzas jums ierastās vietas un objektus, sajust ar rokām vēju vai uzņemt lieliskas fotogrāfijas. Mēs garantējam, ka neviens nepaliks vienaldzīgs!

Kam ir piemērota šāda dāvana?

Mēs noteikti ieteiktu izmēģināt lidojumu ar deltaplānu virs Rīgas vai citas gleznainas vietas ikvienam, kas nebaidās atrasties augstu gaisā. Izvēlieties pārsteigt savu vīru dzimšanas dienā ar lidojumu uz žirplāna, motodeltaplāna vai deltaplāna, dāvinot neaprakstāmu brīvības sajūtu ar nelielu adrenalīna piedevu. Lidojuma ierobežojums attieksies vien uz bērniem, kas jaunāki par 14 gadiem, tāpēc jauniešiem 14-18 gadu vecumā ar vecāku klātbūtni šī būs neparasta un saviļņojoša dāvana. Kā arī, vienmēr pārliecinieties, ka šī dāvana sagādās tikai prieku un lusti - lidojumam vajadzētu sagādāt tikai pozitīvas emocijas un skaistas atmiņas.

Ko izvēlēties: deltaplānu, motodeltaplānu vai žiroplānu?

Pēc pamata konstrukcijas, deltaplāns un motodeltaplāns ir pilnīgi vienlīdzīgi lidaparāti, tomēr vienīgā atšķirība ir to darbināšanas veidā. Deltaplānu parasti palaiž no zemes, tomēr motodeltaplāns ir spējīgs pacelties pat no ūdens virsmas, sagādājot ne mazums lielisku emociju. Sajūtas, lidojot ar šiem abiem lidaparātiem, ir vienādas - sajūsma un tauriņi vēderā nepametīs jūs pat pēc lidojuma beigām. Atšķirīgs pēc konstrukcijas ir žiroplāns - tas ir veidots pēc apvienota lidmašīnas un helikoptera uzbūves principa, un tas ir pilnībā patstāvīgs mehanizēts pārvietošanās līdzeklis. Skan sarežģīti, bet patiesībā tas ir samērā viegli vadāms, tāpēc uzskatāms par drošu izklaidi debesīs. Atliek vien pieteikties izmēģinājuma lidojumam kādā no lidojumiem labvēlīgās sezonas dienām - no marta līdz oktobrim.

Drosmīgajiem pieder pasaule

Lidošana sniedz neatkārtojamas izjūtas, kuras noteikti vērts “izgaršot” ar baudu. Esiet drosmīgi un izmēģiniet arī citus lidojumus no mūsu kataloga. Piesakiet lidojumu kā skaistu dāvanu draugam vai partnerim īpašajos svētkos vai arī izmēģiniet paši savu drosmi jau rītdien!