Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Izvēlies Neaizmirstamas Dāvanas Bērniem

Iegādājies neaizmirstamas piedzīvojumu dāvanas bērniem, kas garantē ne tikai prieku, bet arī izglītojošus brīžus! Šeit atradīsi visu no radošām darbnīcām līdz piedzīvojumiem dabā. Dāvanas, kas palīdzēs bērniem attīstīt prasmes, iegūt jaunas zināšanas un pavadīt laiku ārā no ekrāniem. 🌟

Filtrs

Vidējā cena 61,61 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu

Rādīt tikai ar rezervāciju

Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Dāvanas bērniem, kas rada prieku un sajūsmu

Dažreiz mēs, pieaugušie, meklējam pārāk nopietnas un jēgpilnas dāvanas bērniem, tāpēc sarežģījam savus dāvanas meklējumus un patērējam pārāk daudz laika, piemeklējot perfektu risinājumu. Mazie ķipari aug ik dienu, un līdz ar centimetriem mainās arī gaume un intereses, tāpēc dāvana bērnam tiek uztverta teju kā misija - ja, to atverot, dzirdi sajūsmas spiedzienus, zini, ka esi to izpildījis. Tomēr dāvanas bērniem dzimšanas dienā var būt pat gaužām vienkāršas - sportiskas aktivitātes, aizraujošs piedzīvojums kopā ar vecākiem, aktivitātes vai izzinošas nodarbes, kas palīdzēs atklāt un pilnveidot bērna talantus. Ir tik daudz foršu ideju!

Sajūtas, kas ceļ spārnos

Neatkarīgi vai dāvanas saņēmējam ir 7 vai 10 gadi, tās mērķis ir sajūsmināt un iedvesmot. Lieliskadavana.lv piedāvājumā atradīsiet vairāk nekā 70 interesantas dāvanas bērniem - gan aktīvo atpūtu un dažādus ūdens piedzīvojumus, gan radošas apmācības un dāvanas mazajiem gardēžiem. Bērni ikdienā un svētkos ar lielāko prieku izmēģinātu izklaidi batutu parkā “Jump Space”, kas ļauj izbaudīt ne tikai lēkāšanas priekus, bet arī sniedz iespēju uzrāpties alpīnisma sienā, iztrakoties porolona baseinā un apgūt dažādus trikus tam speciāli paredzētā platformā. Akvaparki ir īstas bērnu dāvanas, tāpēc Ventspils piedzīvojumu parka un SPA zonas apmeklējums, kurā atrodams īpašs bērnu baseins ar čūsku, putnu un sēņu figūrām, kā arī divas vairāk nekā 50 m augstas slīdrenes būs perfekts risinājums. Tāpat, jautrību mazās atvases svinībās sagādās kopīgs aizraujošs brauciens ar elektrokartingu (perfekta dāvana zēnam!) vai jaunākās multfilmas apmeklējums ģimenes un draugu kompānijā.

Atpūta ne tikai mazajiem, bet arī visai ģimenei

Neatkarīgi no tā, kādu aktivitāti esi izvēlējies un kādam īpašam notikumam par godu - 1. septembrim, bērna dzimšanas dienai, vārda dienai vai izlaidumam -, svarīgākais ir panākt, ka dāvanas saņēmējs šo piedzīvojumu atceras vēl ilgi. Mūsu klienti savās atsauksmēs norāda, ka sagādātie pārsteigumi ir izdevušies, radot vienreizējas sajūtas un plašu emociju gammu kā svinību galvenajam varonim, bērnam, tā visai ģimenei. Īpaši tiek izceltas tās sajūtu dāvanas meitenēm un zēniem, kas ļāvušas visiem pavadīt laiku kopā gan tepat, Latvijā, gan kaimiņvalstīs, Lietuvā un Igaunijā, kur iespējams apmeklēt dažādus muzejus un plašus piedzīvojumu parkus, kas ir vienlīdz izglītojoši un izklaidējoši. Tāpat sajūmu ne vienam vien mazajam gaviļniekam raisījis kamieļu parka “Rakšu mazais ceļojums” apmeklējums, kura laikā bērni iepazinuši un sadraudzējušies ar parkā mītošajām lamām un devušies emocijām bagātā izjādē kamieļa mugurā. Tā ir lieliska dāvana trīsgadniekam vai citam mazam ķiparam.

Pusaudžu vidū būs ārkārtīgi stilīgi kvesti, kas ļauj ne vien radoši pielietot savas prāta spējas, bet arī iegūt lieliskas bildes uz īpaša fona. Kvesti bērniem palīdz atklāt spējas darboties komandā un atklāt arī savas personīgās dedukcijas spējas, turklāt tas ir jautrs veids, kā nosvinēt svētkus! Izlausānās istabas ir pieejamas tik dažādās tematikās, ka jūs vienmēr atradīsiet piemēroto katra tīņa gaumei. Tomēr, ja jāmeklē dāvana divgadniekam, tad noteikti dodiet priekšroku zoo apmeklējumam.

Pateicoties plašajam sadarbības partneru tīklam visā Baltijā, Lieliskadavana.lv spēj piedāvāt sajūtu dāvanas un īpašas dāvanu kartes bērniem, kas sagādās pārsteigumu ikvienam bērnam viņa dzīves svarīgākajos brīžos. Iepērkoties interneta veikalā, jums būs pieejams viss plašais dāvanu katalogs, kā arī bezmaksas konsultācija no mūsu dāvanu ekspertiem. Tomēr, ja vēlēsieties iegādāties dāvanu karti glīti noformētā dizaina kastītē, ko pasniegt savai, radu vai draugu atvasei, meklējiet to kādā no mūsu stendiem tirdzniecības centros un lielāko pārtikas un nepārtikas mazumtirdzniecības ķēžu veikalos visā Latvijā.