Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Izbaudi Dzīvi Rīgā ar Bērniem

Atklāj neaizmirstamus piedzīvojumus Rīgā kopā ar saviem bērniem! Šajā kategorijā piedāvājam dažādus piedāvājumus, kas padarīs brīvdienu vai brīvbrīdi īpašu. No radošām darbnīcām līdz adrenalīna piepildītām atrakcijām – te atradīsiet kaut ko katram vecumam.

Filtrs

Vidējā cena 80,81 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu

Rādīt tikai ar rezervāciju

Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk

Piedzīvojumi Rīgā ar Bērniem: Kā Padarīt Brīvdienu vai Brīvbrīdi Īpašu

Rīga ir pilna ar dažādām izklaides iespējām bērniem un viņu ģimenēm. Šajā kategorijā piedāvājam plašu klāstu piedāvājumu, kas padarīs jūsu laiku kopā vēl īpašāku. Vai meklējat radošas darbnīcas, kurās varat izpausties, vai adrenalīna piepildītas atrakcijas, kas liktu sirdij piekt? Te atradīsiet visu, kas nepieciešams.

Ģimenes Laika Pavadīšana: Kādas Izklaides Iespējas Piedāvā Rīga?

Rīgā ir daudz ko piedāvāt, sākot no mākslas un kultūras līdz sporta un brīvdabas aktivitātēm. Iegādājies dāvanu karti un izmanto iespēju piedzīvot kaut ko jaunu. Varbūt vēlies doties uz zooloģisko dārzu vai izmēģināt jaunu sporta veidu? Iespējas ir gandrīz neierobežotas, un šajā kategorijā atradīsiet dažādus piedāvājumus, kas apmierinās jebkuru gaumi.

Tātad, nevilcinies un izpēti visus piedāvājumus, kas pieejami šajā kategorijā. Dāvanu kartes ir lieliska iespēja izbaudīt visu, ko Rīga var piedāvāt, un padarīt brīvdienu vai brīvbrīdi neaizmirstamu. 🌟