LV
Pašapkalpošanās Kontakti
Preces grozā
Jūsu pirkumu grozs ir tukšs
Pēc dāvanas izvēles, nospiediet pogu pievienot pirkuma grozam
Patīk

Blog

2018-11-26

Ziemassvētku dāvanu idejas taviem mīļajiem

Ziemassvētku laiks ir reizē skaists un satraucošs. Visapkārt redzamas noskaņu raisošas dekorācijas, veikalu plauktus sāk piepildīt rotājumi, sezonāli gardumi un šur tur jau dzirdama svētku mūzika. Tomēr ne vienmēr šo laiku varam izbaudīt pilnībā, jo, gaidot svētkus, ikvienam ir svarīgs uzdevums - atrast Ziemassvētku dāvanas saviem mīļajiem.

Ziemassvētku dāvanu idejas taviem mīļajiem

2018-02-26

Lieliskas kāzu dāvanu idejas jaunajam pārim!

Kāzas ir īpašs un svarīgs notikums divu cilvēku dzīvē, tādēļ arī dāvana jaunlaulātajiem jāizvēlas īpaši uzmanīgi, lai tā sagādātu prieku, būtu noderīga, bet tajā pašā laikā paliktu  atmiņā. Oriģinālas idejas jaunajam pārim piedāvā Nacionālais dāvanu eksperts Latvijā “Lieliska dāvana”, kur katrs var izvēlēties piemērotāko, vislielākā pārsteiguma sagādāšanai.

 

Lieliskas kāzu dāvanu idejas jaunajam pārim!

2014-02-24

Sievišķīgais sveiciens vīriešiem!

Vārds „vīrietis” slēpj sevī valdzinošu noslēpumu, ko mēs, sievietes, kā zinātkāras pētnieces, cenšamies gadu no gada atklāt. Noslēpumu, kas ļautu izprast vīrieti un tā superspējas– vienlaicīgi spēt būt maigam vīram, gādīgam tēvam un drosmīgam, mērķtiecīgam un nedaudz skarbam biznesa haizivij. Tādēļ, lai kaut nedaudz vairāk pietuvotos noslēpuma atklāšanai, uzdevām sabiedrībā zināmām sievietēm jautājumu: Kādi tad ir tie vīrieši?

Sievišķīgais sveiciens vīriešiem!

2013-05-03

Māmiņdienas gardums

Lai gan Latvijā šis gardums - cake pops jeb kūkas uz kociņa vēl nav iekarojis savu popularitāti, ārzemēs šis ir ļoti populārs veids kā aizvietot tradicionālās kūkas un tortes. Piedāvājam savu variantu, kā pagatavot gardu pārsteigumu māmiņai.

Māmiņdienas gardums

2013-05-02

Idejas māmiņdienai

Šogad māmiņdienu atzīmēsim 12.maijā, tādēl jau laicīgi dalīsimies ar idejām kā padarīt šo dienu neaizmirstamu savai mīļajai māmiņai. Šī ir lieliska diena, kuru varam pavadīt kopā ar savu ģimeni, mammām un vecmāmiņām. Tomēr daudziem šī diena tāpat kā citas svētku dienas sagādā rūpes: " Ko lai uzdāvinu mammai, vecmāmiņai, krustmātei, lai viņa to patiesi novērtētu? Kā, lai pasakos,par to cik daudz viņa man ir devusi?"

Publicēsim vienkāršas, pārbaudītas un sirsnīgas idejas, ko varat izveidot kopā ar brāļiem, māsām, draugiem vai kopā ar tēti.

Idejas māmiņdienai