Blog

2013-01-28

Valentīndienas apsveikumi Viņai

14. februārī ir ļoti patīkami saņemt apsveikumus, bet vēl patīkamāk, ja kādā mīļā dzejolītī ir apslēpta romantiska atzīšanās mīlestībā. Tāpēc pārsteidz savu mīļoto ar skaistām dzejas rindām, kas liek sirsniņai straujāk pukstēt. Un šeit mēs esam sarūpējuši mīļus dzejolīšus VIŅAI.

Valentīndienas apsveikumi Viņai

2013-01-10

DĀVANAS PĒC HOROSKOPA

Vairumam cilvēku čūska saistās ar slikto, negatīvo, bet Ķīnā tā simbolizē laimi, grāciju un saprātu, tās labprāt tiek turētas mājās, jo pasargā no slimībām. Saskaņā ar ķīniešu kalendāru 2013. ir Melnās ūdens čūskas gads. Bet vai Jūs zināt, ko šogad ieteicams dāvināt saskaņā ar zodiaka zīmēm?

DĀVANAS PĒC HOROSKOPA

2012-12-21

Ziemassvētku tradīcijas Latvijā un pasaulē

Ziemas saulgrieži latviešiem bija nozīmīgi svētki labklājības un saticības nodrošināšanai visam nākamajam gadam.

Ziemassvētku tradīcijas Latvijā un pasaulē

2012-12-18

Ziemassvētku eglītes rotāšana – ko par to zinām?

Katru gadu, Ziemassvētku priekšvakarā, mēs steidzam sagādāt un izrotāt svētku eglīti. Cits izbrien baltākās kupenas, meklējot to kuplāko, skaistāko, īsto un vienīgo, cits krustām šķērsām pārstaigā tirgus placi izvēloties savu svētku koku. Nav svarīgi cik īsa vai gara, stalta vai mazlietiņ salīkusi, tā mājās ienes to īpašo Ziemassvētku noskaņu un smaržu. Bet vai esam padomājuši – kādēļ eglīte ir tik neiztrūkstoša svētku sastāvdaļa? Tam noteikti ir daudz dziļāka nozīme, nekā vieta, zem kuras tiek paslēptas dāvanas. Vai Jūs kaut ko par to zināt?

Ziemassvētku eglītes rotāšana – ko par to zinām?

2012-12-13

Kā svētku eglīti rotāsiet šogad?

Lai nu kā – bet Ziemassvētku eglīte būs jārotā arī šogad! Vai esiet jau padomājuši kādus rotājumus izvēlēsieties?

Kā svētku eglīti rotāsiet šogad?