LV
Pašapkalpošanās Kontakti
Preces grozā
Jūsu pirkumu grozs ir tukšs
Pēc dāvanas izvēles, nospiediet pogu pievienot pirkuma grozam
Patīk

Blog

2013-03-26

Neparastākās Lieldienu tradīcijas pasaulē

Lieldienu svinības ikvienam no mums tradicionāli saistās ar olu krāsošanu, ripināšanu, baznīcas apmeklējumu un ģimenes pulcēšanos ap svētku galdu. Diezin vai kāds no jums Lieldienās aplej sievietes ar ūdeni vai cep omleti no 12 000 olām. Lai arī cik amizanti un mums neierasti tas neizklausītos, dažās valstīs Lieldienas tiek sagaidītas tieši šādā veidā:

UNGĀRIJA UN SIEVIEŠU APLIEŠANA AR ŪDENI

Jā, tieši Ungārijā Lieldienās pašsaprotami un pieņemami ir apliet sievieti ar ūdeni no galvas līdz kājām. Ūdens ir jāgāž virsū tieši no spaiņa. Pie tam, sievietei, kura tiek aplieta,  tas ir īpašs gods, jo tādā veidā viņa var izcelties citu ciema dāmu vidū.

Neparastākās Lieldienu tradīcijas pasaulē

2013-01-30

Valentīndienas konkurss: atzīšanās mīlestībā

Vienam pārim Valentīndienā vēlamies uzdāvināt romantiskus svētkus! Tāpēc aicinām Jūs piedalīties konkursā un atsūtīt savu atzīšanos mīlestībā, to publicējot šeit.

Valentīndienas konkurss: atzīšanās mīlestībā

2013-01-28

Valentīndienas apsveikumi Viņai

14. februārī ir ļoti patīkami saņemt apsveikumus, bet vēl patīkamāk, ja kādā mīļā dzejolītī ir apslēpta romantiska atzīšanās mīlestībā. Tāpēc pārsteidz savu mīļoto ar skaistām dzejas rindām, kas liek sirsniņai straujāk pukstēt. Un šeit mēs esam sarūpējuši mīļus dzejolīšus VIŅAI.

Valentīndienas apsveikumi Viņai

2013-01-10

DĀVANAS PĒC HOROSKOPA

Vairumam cilvēku čūska saistās ar slikto, negatīvo, bet Ķīnā tā simbolizē laimi, grāciju un saprātu, tās labprāt tiek turētas mājās, jo pasargā no slimībām. Saskaņā ar ķīniešu kalendāru 2013. ir Melnās ūdens čūskas gads. Bet vai Jūs zināt, ko šogad ieteicams dāvināt saskaņā ar zodiaka zīmēm?

DĀVANAS PĒC HOROSKOPA

2012-12-21

Ziemassvētku tradīcijas Latvijā un pasaulē

Ziemas saulgrieži latviešiem bija nozīmīgi svētki labklājības un saticības nodrošināšanai visam nākamajam gadam.

Ziemassvētku tradīcijas Latvijā un pasaulē