Blog

2012-08-22

Apsveikumi 1. septembrī

Klāt atkal 1. Septembris! Ar krāsainiem ziediem rokās, smagās zinību pils durvis vērs pirmklasnieki, kam viss vēl svešs un nezināms. Skolas solos atgriezīsies spurdzoši skolnieki, kas steigs satikt klasesbiedrus un dalīties vasaras piedzīvojumos... Ar jaunu darba sparu un idejām bērnus sveicinās pedagogi. Arī „Lieliska Dāvana“ sveic skolēnus un pedagogus uzsākot jauno mācību gadu!

 Apsveikumi 1. septembrī

2012-08-14

Dāvanu iesaiņošana: idejas, kā iesaiņot dāvanu Tētim

Saņemt dāvanu vienmēr ir forši. Bet saņemt oriģināli iesaiņotu dāvanu - vēl foršāk! Dalāmies idejām, kā interesanti iesaiņot dāvanu tētim.

Dāvanu iesaiņošana: idejas, kā iesaiņot dāvanu Tētim

2012-08-07

Kāzu dāvanas: neesi garlaicīgs – uzdāvini emocijas!

Vasara – ne tikai atvaļinājumu, bet arī kāzu laiks. Tāpēc „Lieliska dāvana” steidz ieteikt to, ko dāvināt kāzām, lai Jūsu dāvana uz ilgu laiku paliktu jaunlaulāto atmiņā. Izaiciniet pats sevi – neesat garlaicīgs, uzdāviniet kaut ko patiešām „Crazy“!

Kāzu dāvanas: neesi garlaicīgs – uzdāvini emocijas!

2012-07-25

5 VIETAS, KAS JĀREDZ ŠOVASAR! (II DAĻA)

Piedāvājam vēl 5 īpašas Latvijas vietas tieši Jums! Šoreiz paveicās romantiķiem un sapņotājiem - visas vietas iedvesmo iztēlei, valdzina ar brīvības sajūtu un dod spārnus saviem sapņiem...

5 VIETAS, KAS JĀREDZ ŠOVASAR! (II DAĻA)

2012-07-25

Apsveikumi dzimšanas dienā

Par dzimšanas dienas svinēšanu ar smaidu ar teikt, ka tie ir svētki, kurus ar nepacietību un sajūsmu gaida līdz 18 gadu sasniegšanai, atsevišķos gadījumos – 21 gada sasniegšanai. Vēlāk gaida svinības, īpašo svētku auru, bet gadus skaitīt gan vairs lāgā neviens nevēlas. Un tas tīri saprotams, ka kādreiz dzimšanas dienas torti rotā nevis 30, 40 vai 50 svecītes, bet gan uzmundrinošais skaitlis 18, kas tā vien norāda uz to, ka īstā dzīve vēl priekšā, neskatoties uz patieso vecumu.

Šoreiz „Lieliska Dāvana“ apkopojusi skaistus dzimšanas dienas apsveikumus un novēlējumus, kas atvieglos meklējumus sveicējiem un noteikti sagādās prieku gaviļniekiem.

 

Apsveikumi dzimšanas dienā