Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Īpašas Dāvanas Skolotāju Dienā 2023 🍎

Skolotāju diena ir īpašs brīdis, kad mēs varam izrādīt savu pateicību un cieņu mūsu izglītības darbiniekiem. Šajā kategorijā Jūs atradīsiet rūpīgi atlasītas dāvanas, kas padarīs šo dienu vēl īpašāku. No rokdarbu izstrādājumiem līdz oriģinālām dāvanu idejām, šeit ir kaut kas katram skolotājam.

Filtrs

Vidējā cena 61,69 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu

Rādīt tikai ar rezervāciju

Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk

Skolotāju diena ir ne tikai laiks, kad mēs atzīmējam mūsu izglītības darbinieku nozīmīgumu, bet arī iespēja izrādīt savu pateicību ar īpašu dāvanu. Dāvanas Skolotāju Dienai ir ne tikai par materiālām vērtībām, bet arī par emocijām un atmiņām, ko tās rada.

Izvēloties dāvanu, ir svarīgi domāt par skolotāja personīgajām vēlmēm un interesēm. Vai viņš vai viņa novērtētu rokdarbu izstrādājumu? Vai varbūt kādu oriģinālu dāvanu ideju, kas atspoguļo viņu aizraušanos? Šajā kategorijā Jūs atradīsiet dažādas dāvanu iespējas, kas noteikti iepriecinās katru skolotāju.

Dāvanu Idejas Skolotāju Dienā Mūsu kolekcija piedāvā dažādas dāvanu iespējas, sākot no rokdarbu izstrādājumiem līdz dāvanu komplektiem un kastītēm. Katra dāvana ir rūpīgi atlasīta, lai nodrošinātu, ka tā atstāj ilgstošu iespaidu. Neatkarīgi no tā, vai Jūs meklējat kaut ko tradicionālu vai modernu, šeit Jūs atradīsiet to īsto.