Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
LV
RU
Pašapkalpošanās
Izlase

Vīna degustācija

Izbaudi Mākslu un Garšu ar Vīna Degustācijas Piedāvājumiem! Aizraujošas vīna degustācijas piedāvājumi, kas aicina izpētīt dažādu vīnu noslēpumus un to ražošanas procesu. Izvēlies savu ceļojumu caur vīna pasauli, apmeklējot labākās vīna darītavas un baudot izmeklētas degustācijas. Perfekta dāvana garšu meklētājiem un vīna cienītājiem.

Vīna degustācija
Filtrs

Vidējā cena 95,58 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu

Rādīt tikai ar rezervāciju

Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk

Atklāj Vīna Pasauli Ar Mums

Mūsu vīna degustācijas piedāvājumi ir vairāk nekā tikai garšu baudīšana; tie ir ceļojums caur vīna ražošanas mākslu un kultūru. Katrs piedāvājums ir rūpīgi atlasīts, lai sniegtu neaizmirstamu pieredzi, sākot no mazām, ģimenes vadītām vīna darītavām līdz pasaulē atzītiem ražotājiem.

Piedzīvojums, kas Paplašina Prātu

Izglītojies par vīna ražošanas procesu - no vīnogu stādīšanas līdz galīgā produkta iegūšanai. Uzzini, kā dažādi klimatiskie apstākļi un augsnes veidi ietekmē vīna garšu un aromātu. Degustācijas laikā uzklausīsim ekspertu stāstus un atklājumus, kas ļaus dziļāk izprast šo sarežģīto un aizraujošo procesu.

Vīna degustācija ir arī iespēja satikt līdzīgi domājošus cilvēkus, apmainīties ar pieredzi un atklājumiem. Tā ir lieliska iespēja paplašināt savas zināšanas un pat atrast jaunus draugus vīna pasaulē.