Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.

Tirdzniecības centra dāvanu karte noteikumi

T/C "AKROPOLE" DĀVANU KARTE
 • Jauniegādāta Karte ir derīga 6 (sešus) mēnešus no iegādes dienas. Izņēmuma gadījumos (īstenojot akcijas utt.) var izdot ilgāka derīguma Kartes.
 • Kamēr Karte ir derīga un tajā ir nepieciešamais naudas līdzekļu atlikums, ar to iespējams veikt neierobežotu skaitu pirkumu.
 • Kartes pagarināšana ir iespējama uz papildu periodu līdz 6 (sešiem) mēnešiem (no pagarināšanas datuma), bet ne ilgāk kā uz 12 (divpadsmit) mēnešiem no Kartes pārdošanas datuma. Kartes lietotājam par katras kartes pagarināšanu tiek piemērota maksa 1,45 € apmērā.
 • Ja Karte netiek izmantota 12 (divpadsmit) mēnešu laikā no tās derīguma termiņa beigu datuma (neatkarīgi no tā, vai Karte ir mainīta vai tās derīguma termiņš ir pagarināts), uzskatāms, ka Kartes lietotājam Karšu pakalpojumi (saskaņā ar Karšu izplatīšanas programmu) ir pilnībā sniegti, Karte tiek anulēta un vairs nevar tikt izmantota preču un pakalpojumu iegādei.
 • Iegādājoties karti tiešsaistē, tiks piemērota papildu maksa 0,89 eiro apmērā, katram iepirkumu grozam lai izveidotu, uzglabātu un nosūtītu drošu un GDPR atbilstošu e-dokumentu.
 • Kartes tiek pārdotas/izsniegtas ar vērtības nominālu, kura summu Pircējs var izvēlēties ar 0,01 € precizitāti, sākot ar minimālo summu 10 € līdz maksimālajai — 150 €. Īpašos gadījumos (īstenojot akcijas utt.) var izdot citu nestandarta nominālu Kartes, bet jebkurā gadījumā ne vairāk kā 150 € vērtībā.
 • Ja Kartes lietotājs pieprasa Kartē saglabātās elektroniskās naudas izpirkšanu pirms Kartes derīguma termiņa beigām, tiek piemērota maksa 10 € apmērā Dāvanu kartes un elektroniskās naudas emitēšanas izmaksu segšanai. 
 • Ja Kartes lietotājs pieprasa Kartē saglabātās elektroniskās naudas izpirkšanu 12 mēnešu laikā pēc Kartes derīguma termiņa beigām, tiek piemērota maksa 10 € apmērā Dāvanu kartes un elektroniskās naudas emitēšanas izmaksu segšanai. 
 • Elektroniskās naudas izpirkšanas pieprasījumus Kartes lietotājs var aizpildīt Karšu izplatīšanas vietās, uzrādot Karti, derīgu pasi vai derīgu ID karti, no kurasizgatavota fotokopija vai kas noskenēta, un elektroniskā nauda var tikt pārskaitīta tikai uz IBAN konta adresi, kas ir atvērts viņa (viņas) vārdā (naudas atmazgāšanas riska novēršanas dēļ elektroniskās naudas izpirkšana skaidrā naudā vai pārskaitot to uz kontu, kas nav atvērts Kartes lietotāja vārdā, nav atļauta).
 • Atmaksa var tikt pieprasīta un saņemta tikai vienreiz un tikai pilnā Kartes atlikuma apmērā pēc piemērojamo komisijas maksu (ja tādas piemērojamas) atskaitīšanas. 
 • Iegādājoties Karti(-es), netiek izrakstīts PVN rēķins. Pēc Pircēja pieprasījuma tiek izrakstīts Dāvanu karšu pieņemšanas nodošanas akts.
 • Kartes nomaiņa: ja neizmantotā Karte ir bojāta, bet to ir iespējams identificēt vai to pieprasa Kartes likumīgais lietotājs. Kartes lietotājam par katras kartes nomaiņu tiek piemērota maksa 1,45 € apmērā.
 • Karti un elektronisko naudu (kartes vērtību) izdod elektroniskās naudas iestāde UAB “Pervesk”, adrese: Aušros avenue 68, LT-76233, Šauļi, Lietuva (turpmāk tekstā — “Emitents”), korespondences adrese: Vilniaus g. 31, Viļņa, Lietuva, e-pasta adrese: info@pervesk.lt, tīmekļa vietne: www.pervesk.lt, elektroniskās naudas iestādes licence Nr. 17 (licencēšanas un uzraudzības iestāde — Lietuvas Banka, www.lb.lt, dati par Emitentu tiek vākti un glabāti Lietuvas Republikas Juridisko personu reģistrā, reģistrators — Lietuvas Valsts uzņēmumu reģistru centrs). Emitentam ir tiesības emitēt un atpirkt e-naudu Latvijas teritorijā (saskaņā ar licenci).

Lai iegūtu vairāk informācijas, noklikšķiniet šeit