Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Tirdzniecības centra dāvanu karte noteikumi

IC "AKROPOLE Alfa" un IC "AKROPOLE Rīga" DĀVANU KARTE
 • Jauniegādāta Karte ir derīga 6 (sešus) mēnešus no iegādes dienas. Izņēmuma gadījumos (īstenojot akcijas utt.) var izdot ilgāka derīguma Kartes.
 • Kamēr Karte ir derīga un tajā ir nepieciešamais naudas līdzekļu atlikums, ar to iespējams veikt neierobežotu skaitu pirkumu.
 • Kartes pagarināšana ir iespējama uz papildu periodu līdz 6 (sešiem) mēnešiem (no pagarināšanas datuma), bet ne ilgāk kā uz 12 (divpadsmit) mēnešiem no Kartes pārdošanas datuma. Kartes lietotājam par katras kartes pagarināšanu tiek piemērota maksa 1,45 € apmērā.
 • Ja Karte netiek izmantota 12 (divpadsmit) mēnešu laikā no tās derīguma termiņa beigu datuma (neatkarīgi no tā, vai Karte ir mainīta vai tās derīguma termiņš ir pagarināts), uzskatāms, ka Kartes lietotājam Karšu pakalpojumi (saskaņā ar Karšu izplatīšanas programmu) ir pilnībā sniegti, Karte tiek anulēta un vairs nevar tikt izmantota preču un pakalpojumu iegādei.
 • Kartes tiek pārdotas/izsniegtas ar vērtības nominālu, kura summu Pircējs var izvēlēties ar 0,01 € precizitāti, sākot ar minimālo summu 10 € līdz maksimālajai — 150 €. Īpašos gadījumos (īstenojot akcijas utt.) var izdot citu nestandarta nominālu Kartes, bet jebkurā gadījumā ne vairāk kā 150 € vērtībā.
 • Ja Kartes lietotājs pieprasa Kartē saglabātās elektroniskās naudas izpirkšanu pirms Kartes derīguma termiņa beigām, tiek piemērota maksa 10 € apmērā Dāvanu kartes un elektroniskās naudas emitēšanas izmaksu segšanai. Šis punkts attiecas tikai uz Kartēm, kas iegādātas līdz 31.12.2023. gadam.
 • Ja Kartes lietotājs pieprasa Kartē saglabātās elektroniskās naudas izpirkšanu 12 mēnešu laikā pēc Kartes derīguma termiņa beigām, tiek piemērota maksa 10 € apmērā Dāvanu kartes un elektroniskās naudas emitēšanas izmaksu segšanai. Šis punkts attiecas tikai uz Kartēm, kas iegādātas līdz 31.12.2023. gadam.
 • Elektroniskās naudas izpirkšanas pieprasījumus Kartes lietotājs var aizpildīt Karšu izplatīšanas vietās, uzrādot Karti, derīgu pasi vai derīgu ID karti, no kurasizgatavota fotokopija vai kas noskenēta, un elektroniskā nauda var tikt pārskaitīta tikai uz IBAN konta adresi, kas ir atvērts viņa (viņas) vārdā (naudas atmazgāšanas riska novēršanas dēļ elektroniskās naudas izpirkšana skaidrā naudā vai pārskaitot to uz kontu, kas nav atvērts Kartes lietotāja vārdā, nav atļauta). Šis punkts attiecas tikai uz Kartēm, kas iegādātas līdz 31.12.2023. gadam.
 • Atmaksa var tikt pieprasīta un saņemta tikai vienreiz un tikai pilnā Kartes atlikuma apmērā pēc piemērojamo komisijas maksu (ja tādas piemērojamas) atskaitīšanas. Šis punkts attiecas tikai uz Kartēm, kas iegādātas līdz 31.12.2023. gadam.
 • Iegādājoties Karti(-es), netiek izrakstīts PVN rēķins. Pēc Pircēja pieprasījuma tiek izrakstīts Dāvanu karšu pieņemšanas nodošanas akts.
 • Kartes nomaiņa: ja neizmantotā Karte ir bojāta, bet to ir iespējams identificēt vai to pieprasa Kartes likumīgais lietotājs. Kartes lietotājam par katras kartes nomaiņu tiek piemērota maksa 1,45 € apmērā.

Lai iegūtu vairāk informācijas, noklikšķiniet šeit