Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Drošības noteikumi

Lai aizsargātu komerciālo darījumu slepenību un drošu iepirkšanos interneta mājas lapā www.lieliskadavana.lv, mēs lietojam droša sakara SSL (angl. SecureSocketLayer) tehnoloģiju, kas ir viena no pasaulē populārākajām. T.i. mēs šifrējam Jūsu kontaktu un finanšu informāciju, to ievadot internetā, un droši to uzglabājam savos serveros. 

Lai pārliecinātos, ka izmantojiet drošu interneta vietni, pievērsiet uzmanību adreses ievades joslas labajā pusē izvietotajai zīmei – piekaramajai atslēgai. Šī zīme apstiprina, ka Jūsu apmeklējamā lapa ir droša. Drošības sertifikāta plašāka informācija pieejama, nospiežot uz piekaramās atslēgas.

Paraugs:

Iepērkoties interneta vietnē lieliskadavana.lv, pircēji internetbankas vai elektronisko maksājumu sistēmu datus ievada banku sistēmas vietnēs, (kuras tiek atvērtas jaunā pārlūkprogrammas logā), tādēļ lieliskadavana.lv šī informācija nav pieejama.

Dāvanu čeku drošība

„Lieliska dāvana“ izplatīto dāvanu čeku, karšu un komplektu drošību nodrošina uz tiem esoši unikāli svītrkodi. Tie palīdz identificēt dāvanu, tādēļ to izmantot var tikai vienu reizi.