Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Sadarbosimies

Kļūstiet par partneri

Mēs visu laiku atjaunojam un paplašinām savu dāvanu sortimentu, tādēļ meklējam jaunus partnerus visā Latvijā un piedāvājam sadarboties, izplatot Jūsu sniegtos pakalpojumus.

Piedāvājam sadarboties

  • Izplatot elektroniskos dāvanu čekus interneta vietnē www.lieliskadavana.lv;
  • Izplatot dāvanu kartes un dāvanu komplektus ar Jūsu piedāvātajiem pakalpojumiem mūsu veikalos IC Akropole Rīga, T/C Galerija Centrs, T/C Domina Shopping, T/C Spice, IC Akropole Alfa, I/C Olimpia.
  • Izplatot dāvanu kartes un dāvanu komplektus ar Jūsu piedāvātajiem pakalpojumiem tirdzniecības centros „Maxima“ un „RIMI“ visā Latvijā.

Lietderīgums Jums

  • Jūsu uzņēmuma un preču zīmes atpazīstamības veicināšana, sniegto pakalpojumu popularizēšana. Gan www.lieliskadavana.lv mājas lapa, gan dāvanu iepakojumi, uz kuriem ir Jūsu uzņēmuma nosaukums, logotips un apraksts, kļūst par papildus un nedārgu reklāmas kanālu. Tāpat tā ir iespēja Jūsu piedāvātos pakalpojumus sabiedrībai piedāvāt kā iespējamās dāvanas idejas.
  • Iespēja savus pakalpojumus izplatīt internetā un piesaistīt mērķauditorijas klientus. Jums nav papildus izdevumu elektroniskās tirdzniecības iedzīvināšanai un administrēšanai, jo par dāvanu projekta apkalpošanu parūpējamies mēs. Jums ir vien jāsagatavo piedāvājumi un jāiesniedz mums ar pakalpojumu saistīto informāciju. Internetā esošais Jūsu piedāvājums kļūs pieejams pircējam, kas meklē tādu dāvanu.
  • Papildus pārdošanas kanāli – tirdzniecības centri „Maxima“, „RIMI“ un „Stockmann“. Kļūstot par mūsu partneriem, Jums būs iespēja savu piedāvāto pakalpojumu pārdot lielajos tirdzniecības centros visā Latvijā.

Par sadarbību lūdzam sazināties ar mums pa zemāk norādītajiem kontaktiem:

„Lieliska dāvana“

Tālr. +371 6601 8025

E-pasts: [email protected]