Sadarbosimies

Kļūstiet par partneri

Mēs visu laiku atjaunojam un paplašinām savu dāvanu asortimentu, tādēļ meklējam jaunus partnerus visā Latvijā un piedāvājam sadarboties, izplatot Jūsu sniegtos pakalpojumus.

Piedāvājam sadarboties

  • Izplatot elektroniskos dāvanu čekus interneta vietnē www.lieliskadavana.lv;
  • Izplatot dāvanu kartes un dāvanu komplektus ar Jūsu piedāvātajiem pakalpojumiem mūsu veikalos t/c Domina Shopping, t/c Galleria Riga un i/c OLIMPIA;
  • Izplatot dāvanu kartes un dāvanu komplektus ar Jūsu piedāvātajiem pakalpojumiem tirdzniecības centros Maxima, RIMI un K-Senukai visā Latvijā.

Lietderīgums Jums

  • Jūsu uzņēmuma un preču zīmes atpazīstamības veicināšana, sniegto pakalpojumu popularizēšana. Gan www.lieliskadavana.lv mājas lapa, gan dāvanu iepakojumi, uz kuriem ir Jūsu uzņēmuma nosaukums, logotips un apraksts, kļūst par papildus un nedārgu reklāmas kanālu. Tāpat tā ir iespēja Jūsu piedāvātos pakalpojumus sabiedrībai piedāvāt kā iespējamās dāvanas idejas.
  • Iespēja savus pakalpojumus izplatīt internetā un piesaistīt mērķauditorijas klientus. Jums nav papildus izdevumu elektroniskās tirdzniecības iedzīvināšanai un administrēšanai, jo par dāvanu projekta apkalpošanu parūpējamies mēs. Jums ir vien jāsagatavo piedāvājumi un jāiesniedz mums ar pakalpojumu saistīto informāciju. Internetā esošais Jūsu piedāvājums kļūs pieejams pircējam, kas meklē tādu dāvanu.
  • Papildus pārdošanas kanāli – tirdzniecības centri "Maxima" un "RIMI". Kļūstot par mūsu partneriem, Jums būs iespēja savu piedāvāto pakalpojumu pārdot lielajos valsts tirdzniecības centros visā Latvijā.

Par sadarbību lūdzam sazināties ar mums pa zemāk norādītajiem kontaktiem:

„Lieliska dāvana“

Tālr. +371 6601 8025

E-pasts: info@lieliskadavana.lv