Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
LV
RU
Pašapkalpošanās
Izlase

DĀVANU DERĪGUMA TERMIŅA PAGARINĀŠANAS KĀRTĪBA

1. VISPĀRĪGIE NOTEIKUMI
1.1. Ar šo dokumentu tiek noteikta SIA “Lieliska dāvana“ dāvanu čeku, karšu, komplektu pagarināšanas kārtība un noteikumi.
1.2. Šis dokuments ir saistošs visiem SIA “Lieliska dāvana“ klientiem.
1.3. Dāvanu derīguma termiņa pagarināšanas kārtība un noteikumi attiecināmi uz visām dāvanām neatkarīgi no to iegādes brīža.
2. DOKUMENTĀ LIETOTIE JĒDZIENI UN APZĪMĒJUMI
2.1. Dāvanu čeks – SIA “Lieliska dāvana“ pārdota veidlapa ar čeka informāciju un/vai, izmantojot SIA “Lieliska dāvana“ dāvanu čeku/dāvanu karšu izplatīšanas un apkalpošanas sistēmu, izdrukāta elektroniskā veidlapa ar čeka informāciju, kas apstiprina pircēja priekšapmaksas veikšanas faktu un dod tiesības saņemt Partnera sniegtos pakalpojumus vai iegādāties piedāvātās preces.
2.2. Dāvanu karte – SIA “Lieliska dāvana“ pārdota karte ar čeka informāciju, kas apstiprina Pircēja priekšapmaksas veikšanas faktu un dod tiesības saņemt partnera sniegtos pakalpojumus vai iegādāties piedāvātās preces.
2.3. Dāvanu komplekts – SIA “Lieliska dāvana“ izplatīšanas punktos pārdota kastīte ar informācijas maketiem un norēķinu dokumentiem.
2.4. Dāvana – SIA “Lieliska dāvana“ Dāvanu čeks, Dāvanu karte vai Dāvanu Komplekts.
2.5. Pašapkalpošanās serviss – SIA “Lieliska dāvana” interneta vietne: www.lieliskadavana.lv
2.6. Centrālais birojs – SIA “Lieliska dāvana“ centrālais birojs ar adresi: Bērzaunes iela 7, Rīga, LV-1039.
2.7. “Lieliska dāvana“ veikali - SIA “Lieliska dāvana” specializēti veikali ar adresēm: T/C “Domina Shopping”, Ieriķu iela 3; T/C “Galleria Riga” Dzirnavu iela 67; IC „AKROPOLE Rīga", Maskavas iela 257, Rīga; T/C “Galerija centrs”, Audēju iela 16, Rīga; I/C “Ozols”, Mazā Rancēnu iela 1, Rīga; T/C “Spice”, Lielirbes iela 29, Rīga; T/C “Valleta”, Rīgas iela 4, Valmiera; IC “AKROPOLE Alfa”, Brīvības iela 372, Rīga; I/C “Olimpia”, Āzenes iela 5; T/C “RAF Centrs”, Rīgas iela 48, Jelgava.
2.8. Partneris – SIA “Lieliska dāvana“ produktu izplatīšanas pakalpojumu sniedzējs.
2.9. Klients – persona, kura ir iegādājusies vai saņēmusi Dāvanu.
3. PAGARINĀŠANAS NOTEIKUMI

3.1. Klients var pagarināt Dāvanas derīguma termiņu pašrocīgi interneta vietnē: www.lieliskadavana.lv, vai pieprasīt pagarināt ar elektroniskā pasta starpniecību vai klātienē SIA “Lieliska dāvana” veikalos un/vai Centrālajā birojā. Pieprasījumā Klientam ir jānorāda: Dāvanas svītrkods, numurs, vārds, uzvārds.

3.2. Atbilde par iespējamību pagarināt Dāvanas derīguma termiņu Klientam tiek sniegta ne vēlāk kā 2 (divu) darba dienu laikā no pagarinājuma pieprasījuma saņemšanas.
3.3. Klients Dāvanu patstāvīgi var pagarināt interneta vietnē www.lieliskadavana.lv, kartes derīguma termiņa laikā, kā arī pēc tā, bet ne vēlāk kā 3 mēnešu laikā pēc sākotnēji norādītā Dāvanas derīguma termiņa beigu datuma, izņemot netiek pagarināti izmantošanas termiņi: “Dāvanas ar nosacījumiem” kategoriju dāvanām.
3.4. Var tikt pagarinātas tikai neizmantotas un nesabojātas Dāvanas, kurās ir skaidri saredzams svītrkoda numurs.
3.5. Dāvanas derīguma termiņa pagarināšana iespējama tikai 1 (vienu) reizi. Patstāvīgi interneta vietnē : www.lieliskadavana.lv, SIA “Lieliska dāvana” veikalos un ar Centrālā ofisa epasta info@lieliskadavana.lv starpniecību, Dāvanu var pagarināt tās derīguma termiņa laikā un pēc kartes derīguma termiņa beigām, ne vēlāk kā 3 mēnešu laikā pēc sākotnēji norādītā Dāvanas derīguma termiņa beigu datuma .
3.6. Vienu reizi pagarinātu Dāvanu atkārtoti pagarināt nav iespējams.
3.7. Dāvanas ar pagarinātu derīguma termiņu ir jāizmanto 3 (trīs) kalendāro mēnešu laikā, skaitot no pēdējās Dāvanas darbības dienas.
3.8. Dāvanu kartes derīguma termiņš tiek pagarināts uz 3 (trīs) kalendārajiem mēnešiem, sākot no pēdējās Dāvanas darbības dienas.
4. PAGARINĀJUMA MAKSA
4.1.Par dāvanu kartes pagarināšanu tiek piemērota papildus maksa, izņemot gadījumus, kad dāvanu karte ir iekļauta bezmaksas pagarināmo dāvanu karšu sarakstā. Dāvanu kartēm, kuru iegādes vērtība pirkuma brīdī nepārsniedza 19,99 eur, tiek piemērota 2 eur pagarināšanas maksa. Dāvanu kartēm, kuru iegādes vērtība ir vismaz 20,00 eur, tiek piemērota 8 eur pagarināšanas maksa.
4.2. Veicot pagarināšanu ar Centrālā biroja epasta info@lieliskadavana.lv starpniecību, Klients pagarinājuma maksu par Dāvanas derīguma termiņa pagarināšanu var samaksāt tikai ar priekšapmaksas rēķinu, veicot rēķina apmaksu bankas pārskaitījuma veidā, ievērojot, ka:
4.2.1. Priekšapmaksas rēķins Klientam tiek nosūtīts uz Klienta elektroniskā pasta adresi.
4.2.2. Priekšapmaksas rēķinā norāda apmaksājamo summu un maksājuma mērķi, kas Klientam ir jānorāda, veicot pārskaitījumu.
4.2.3. Klientam Dāvanas pagarinājuma maksa ar bankas pārskaitījumu ir jāiemaksā tikai priekšapmaksas rēķinā norādītajā kontā.
5. SŪDZĪBAS UN PRETENZIJAS
5.1. Klientam, kura Dāvana neatbilst nosacījumiem, kas norādīti šo noteikumu 3.1.- 3.8 punktos, un nevar tikt pagarināts tās derīguma termiņš, ir tiesības izteikt pretenziju SIA “Lieliska dāvana“ administrācijai:
5.1.1. nosūtot uz elektroniskā pasta adresi info@lieliskadavana.lv
5.1.2. nosūtot ierakstītā vēstulē uz adresi: Bērzaunes iela 7, Rīga, LV-1039
5.2. Klientam pretenzijā ir jānorāda:
5.2.1. Kontaktinformācija: vārds, uzvārds, telefona numurs/elektroniskā pasta adrese.
5.2.2. Dāvanas numurs un svītrkods.
5.2.3. Iemesli, kādēļ Dāvana netika izmantota tās derīguma laikā.
5.3. SIA “Lieliska dāvana“ administrācijas pienākums ir sniegt atbildi uz pretenziju 10 (desmit) darba dienu laikā no pretenzijas saņemšanas dienas.
5.4. SIA “Lieliska dāvana“ atbildē uz pretenziju tiek norādīts lēmums pagarināt/nepagarināt Dāvanas derīguma termiņu, kā arī lēmuma pamatojums, ja Dāvanas derīguma termiņa pagarinājums tiek atteikts.
5.5. SIA “Lieliska dāvana“ atbilde uz pretenziju tiek nosūtīta elektroniskā veidā un klienta norādīto elektroniskā pasta adresi.
6. NOBEIGUMA NOTEIKUMI
6.1. Klients, iegādājoties Dāvanu, piekrīt šī dokumenta saturam.
6.2. Dāvanu derīguma termiņa pagarināšanas kārtība publicēta SIA “Lieliska dāvana“ interneta veikalā.
6.3. SIA “Lieliska dāvana“ patur vienpersoniskas tiesības jebkurā laikā izdarīt grozījumus Dāvanu čeku derīguma termiņa pagarināšanas kārtībā un noteikumos.

SIA “Lieliska dāvana” prokūriste E.Dovydenaite