Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
LV
RU
Pašapkalpošanās
Izlase

Masažas Jelgavā: Veselība un Labsajūta

Masažas Jelgavā piedāvā plašu klāstu relaksējošu un atjaunojošu ārstniecisko masažu pakalpojumu. No klasiskās līdz sporta masažai, šeit atradīsiet visu, kas nepieciešams ķermeņa un prāta atpūtai. Izvēlieties sev piemērotāko masažu un baudiet neaizmirstamu pieredzi Jelgavā!

Filtrs

Vidējā cena 93,22 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu

Rādīt tikai ar rezervāciju

Nav rezultātu

Masažas Jelgavā ir ne tikai relaksējoša pieredze, bet arī iespēja uzlabot savu veselību un labsajūtu.

Masažas Veidi un Iespējas piedāvā dažādas iespējas, sākot no klasiskās līdz holistiskajām terapijām.

Ārstnieciskās Masažas

Jelgavā ir īpaši pieprasītas, jo tās palīdz atjaunot ķermeni pēc fiziskām slodzēm vai stresa. Sporta masaža, relaksējoša masaža, vai skaistuma terapijas - izvēle ir plaša.

Jelgavas wellness centri piedāvā arī dažādus spa pakalpojumus, kas papildina masažas piedāvājumu. Baudiet neaizmirstamu pieredzi, atpūtieties un atjaunojiet savu enerģiju šajā skaistajā pilsētā. 🌿