Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Masažas Pakalpojumi Rīgā: Labākā atjaunišanās

Masaža Rīgā ir ne tikai relaksējoša pieredze, bet arī veselības un labsajūtas veicināšanas līdzeklis. Šajā kategorijā Jūs atradīsiet dažādus masažas veidus, piemēram, šveiciešu, taju, aromterapijas masažu un daudz citu. Katrs no tiem piedāvā unikālu pieredzi un labumu Jūsu ķermenim un garīgajai veselībai. Izvēlieties sev piemērotāko masažu Rīgā un izbaudiet neaizmirstamu atpūtu.

Filtrs

Vidējā cena 92,80 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu

Rādīt tikai ar rezervāciju

Nav rezultātu

Masaža Rīgā ir vairāk nekā vienkārša atpūta. Tā ir iespēja atjaunot savu ķermeni un garu, izbaudīt dzīves baudu un uzlabot veselību.

Masažas Veidi un To Ieguvumi

piedāvā dažādas iespējas, sākot no šveiciešu līdz taju masažai, no sporta līdz relaksējošai masažai.

Masažas Saloni Rīgā

ir pazīstami ar savu profesionalitāti un kvalitāti. Katrs salons piedāvā unikālu pieredzi, kas atbilst Jūsu vajadzībām un vēlmēm. 🌺 Aromterapijas masaža, piemēram, piedāvā ne tikai fizisku atpūtu, bet arī garīgo harmoniju. Sporta masaža palīdzēs atjaunot muskuļus pēc smagas treniņu sesijas.

Izvēlieties savu ideālo masažu Rīgā un dodieties ceļojumā uz atpūtu un labsajūtu. Mūsu katalogs piedāvā plašu izvēli, lai Jūs varētu atrast tieši to, kas Jums nepieciešams. Neatkarīgi no tā, vai meklējat ekskluzīvu vai ekonomisku variantu, mūsu piedāvājumā ir kaut kas katram.