Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.

DĀVANU ČEKU APMAIŅAS KĀRTĪBA

I DĀVANU KARŠU APMAIŅAS KĀRTĪBA
1. VISPĀRĪGIE NOTEIKUMI
1. 1. Ar šo dokumentu tiek noteikta SIA “Lieliska dāvana“ dāvanu čeku, karšu, komplektu apmaiņas kārtība un noteikumi.
1. 2. Šis dokuments ir saistošs visiem SIA “Lieliska dāvana“ Klientiem.
1. 3. Dāvanu apmaiņas kārtība un noteikumi attiecināmi uz visām dāvanām neatkarīgi no to iegādes brīža.
2. DOKUMENTĀ LIETOTIE JĒDZIENI UN APZĪMĒJUMI
2. 1. Dāvanu čeks – SIA “Lieliska dāvana“ pārdota veidlapa ar čeka informāciju un/vai, izmantojot SIA “Lieliska dāvana“ dāvanu čeku/dāvanu karšu izplatīšanas un apkalpošanas sistēmu, izdrukāta elektroniskā veidlapa ar čeka informāciju, kas apstiprina pircēja priekšapmaksas veikšanas faktu un dod tiesības saņemt Partnera sniegtos pakalpojumus vai iegādāties piedāvātās preces.
2. 2. Dāvanu karte – SIA “Lieliska dāvana“ pārdota karte ar čeka informāciju, kas apstiprina Pircēja priekšapmaksas veikšanas faktu un dod tiesības saņemt partnera sniegtos pakalpojumus vai iegādāties piedāvātās preces.
2. 3. Dāvanu komplekts – SIA “Lieliska dāvana“ izplatīšanas punktos pārdota kastīte ar informācijas maketiem un norēķinu dokumentiem.
2. 4. Dāvana – SIA “Lieliska dāvana“ Dāvanu čeks, Dāvanu karte vai Dāvanu Komplekts.
2. 5. Centrālais birojs – SIA “Lieliska dāvana“ centrālais birojs ar adresi: Bērzaunes iela 7 Rīga, LV-1039.
2. 6. SIA “Lieliska dāvana” specializētie veikali - t/c “Domina Shopping”, Ieriķu iela 3, Rīga; i/c “Olimpia”, Āzenes iela 5, Rīga; t /c “Galeria Riga”, Dzirnavu ielā 67, Rīga; t/c "AKROPOLE", Maskavas iela 257, Rīga; “Via Jurmala Outlet Village”, Jaunā iela 12, Piņķi; t/c “Galerija centrs”, Audēju iela 16, Rīga; i/c “Ozols”, Mazā Rancēnu iela 1, Rīga.
2. 7. Partneris – SIA “Lieliska dāvana“ produktu izplatīšanas pakalpojumu sniedzējs.
2. 8. Klients – persona, kura ir iegādājusies vai saņēmusi Dāvanu.
2. 9. Nominālā dāvanu karte – SIA “Lieliska dāvana” pārdota karte ar čeka informāciju un noteiktu vērtību, kas apliecina Klienta tiesības izvēlēties jebkuru “Lieliska dāvana” piedāvātu pakalpojumu / pakalpojumus.
2.10. Vietne-interneta mājas lapa www.lieliskadavana.lv.
3. APMAIŅAS NOTEIKUMI
3. 1. Klientu pieprasījumi apmainīt Dāvanu pret citu Dāvanu tiek pieņemti SIA “Lieliska dāvana“ ar elektroniskā pasta starpniecību info@lieliskadavana.lv vai klātienē.
3. 2. Atbilde par iespējamību apmainīt Dāvanu, Klientam tiek sniegta 2 (divu) darba dienu laikā no attiecīga pieprasījuma saņemšanas dienas, pārbaudot Klienta rīcībā esošās Dāvanas informāciju.
3. 3. Apmainīt var tikai spēkā esošu Dāvanu pret citu Dāvanu.
3. 4. Apmainīt var tikai neizmantotu un nesabojātu Dāvana, kurā ir skaidri saredzams svītrkods.
3. 5. Visas dāvanu kartes/komplekti var tikt mainītas pret citām dāvanu kartēm/komplektiem. Izņēmums: Dāvanu karte nevar tikt mainīta pret Lieliska Dāvana Nominālu dāvanu karti un tirdzniecības centra AKROPOLE dāvanu karti, kā arī dāvanu kartes, kas NAV Veikalu dāvanu kartes, nevar tikt mainītas pret veikalu dāvanu kartēm.
3. 6. Vienas operācijas laikā viena Dāvana var tikt apmainīta pret vairākām jaunām Dāvanām.
3.7. Dāvanas derīguma termiņa laikā Dāvanu iespējams apmainīt pret citu vienu un vairākas reizes.
3. 8. Dāvanu var apmainīt, rakstot uz SIA “Lieliska dāvana” elektronisko pastu info@lieliskadavana.lv vai jebkurā SIA “Lieliska dāvana” veikalā tā darba laikā.
4. APMAIŅAS MAKSA
4. 1. Dāvanas un Nominālās dāvanas apmaiņa ir bezmaksas.
4. 2. Ja Klients veic savas Dāvanas apmaiņu pret Dāvanu, kuras vērtība ir lielāka kā Klienta esošajai Dāvanai, tad starpību, kas veidojas apmaiņas gadījumā, Klients var apmaksāt sekojošā kārtībā:
4.2.1. ja Dāvanas apmaiņa tiek veikta SIA “Lieliska dāvana” veikalā - skaidrā naudā vai ar bankas maksājuma karti Dāvanas apmaiņas brīdī;
4.2.2. ja Dāvanas apmaiņa tiek veikta, izmantojot Centrālā biroja elektroniskā pasta info@lieliskadavana.lv starpniecību, veicot iesniegtā priekšapmaksas rēķina apmaksu bankas pārskaitījuma veidā, ievērojot, ka:
4.2.2.1. Priekšapmaksas rēķins Klientam tiek nosūtīts uz elektroniskā pasta adresi;
4.2.2.2. Priekšapmaksas rēķinā norāda apmaksājamo summu un maksājuma mērķi, kas Klientam ir jānorāda, veicot pārskaitījumu;
4.2.2.3. Klientam Dāvanas apmaiņas maksa ar bankas pārskaitījumu ir jāiemaksā tikai priekšapmaksas rēķinā norādītajā kontā.
4. 3. Ja Klients veic savas Dāvanas apmaiņu pret Dāvanu, kuras vērtība ir mazāka kā Klienta esošajai Dāvanai, tad starpība, kas veidojas apmaiņas gadījumā, Klientam netiek kompensēta.
5. SŪDZĪBAS UN PRETENZIJAS
5. 1. Klientam, kura Dāvana neatbilst nosacījumiem, kas norādīti 3. 3.- 3. 8. nevar tikt mainīta, ir tiesības izteikt pretenziju SIA “Lieliska dāvana” administrācijai:
5. 1. 1. nosūtot uz elektroniskā pasta adresi info@lieliskadavana.lv
5. 1. 2. nosūtot ierakstītā vēstulē uz adresi: Bērzaunes iela 7, Rīga, LV-1039.
5. 1. 3. nogādāt tiešā veidā uz SIA “Lieliska dāvana” veikalu vai Centrālo biroju.
5. 2. Klientam pretenzijā ir jānorāda:
5. 2. 1. Kontaktinformācija: vārds, uzvārds, telefona numurs/ elektroniskā pasta adrese.
5. 2. 2. Dāvanas numurs un svītrkods.
5. 2. 3. Iemesli, kādēļ Dāvana netiek izmantota/tiek apmainīta tās derīguma laikā.
5. 3. SIA “Lieliska dāvana” administrācijas pienākums ir sniegt atbildi uz pretenziju 10 (desmit) darba dienu laikā no pretenzijas saņemšanas.
5. 4. SIA “Lieliska dāvana” atbildē uz pretenziju tiek norādīts lēmums mainīt/nemainīt Dāvanu, kā arī lēmuma pamatojums, ja Dāvana netiek mainīta.
6. NOBEIGUMA NOTEIKUMI
6. 1. Klients, iegādājoties Dāvanu, piekrīt šī dokumenta saturam.
6. 2. Dāvanu apmaiņas kārtība publicēta SIA “Lieliska dāvana” interneta mājas lapā www.lieliskadavana.lv.
6. 3. SIA “Lieliska dāvana” patur vienpersoniskas tiesības jebkurā laikā izdarīt grozījumus Dāvanu apmaiņas kārtībā un noteikumos.


SIA “Lieliska dāvana” prokūriste E.Dovydenaite