LV
Pašapkalpošanās Kontakti
Preces grozā
Jūsu pirkumu grozs ir tukšs
Pēc dāvanas izvēles, nospiediet pogu pievienot pirkuma grozam
Patīk

Jaunais Lieliska dāvana veikals piedāvā īpašu iepirkšanās pieredzi ar Garra Rufa zivtiņu SPA

2019-11-20

Jaunais Lieliska dāvana veikals piedāvā īpašu iepirkšanās pieredzi ar Garra Rufa zivtiņu SPA

Lai iepirkšanos padarītu īpašu, uzņēmums Lieliska dāvana jaunatvērtajā veikalā, iepirkšanās centrā OZOLS,piedāvā neparastu jaunumu – veikalā uzstādīti divi Garra Rufa zivtiņu akvāriji un pircēji var izmēģināt  eksotisku pēdu kopšanas procedūru uz vietas. 

“Dāvanu izvēlē svarīgs ir ne tikai sortiments, bet arī izvēles process. Tam jābūt pozitīvam, aicinošam, jo mēs taču pārdodam emocijas! Tāpēc savos veikalos investējam jaunos, radošos risinājumos un tehnoloģijās, lai dāvanas iegāde pircējiem ir kā svētki,” stāsta Erika Dovydenaite, Lieliska dāvana vadītāja Latvijā.

Skaistumkopšana Latvijā ir viena no visvairāk pārdotajām  pakalpojumu kategorijām. Integrējot vienu no pieprasītām procedūrām – Garra Rufa zivtiņu SPA – jaunā veikala konceptā,  klientiem tiek dota iespēja pārliecināties par tās sniegto labsajūtu un izvēlēties šo patīkamo procedūru kā dāvanu saviem tuvajiem.

“Mūsu uzņēmuma  mērķis ir piedāvāt patiesas emocijas, piedzīvojumus un pārsteigumu. Tāpēc cenšamies veikalu padarīt ne tikai par iepirkšanās vietu, bet arī jaunas pieredzes un ideju avotu,” uzsver E. Dovydenaite.

Jaunais veikals iepirkšanās centrā OZOLS ir jau piektais uzņēmuma Lieliska dāvana veikals Latvijā. Tas ir lielākais no līdzšinējiem veikaliem ne tikai mūsu valstī, bet arī visā lietuviešu Gera dovana uzņēmumu grupā, kura dalībniece ir Lieliska dāvana.

Inovatīvs iepirkšanās koncepts tiek piedavāts arī citos Lieliska dāvana veikalos. Piemēram, iepirkšanās un izklaides centrā “Akropole” uzņēmums Lieliska dāvana izveidojis unikālu, inovatīvu jaunākās paaudzes pārdošanas stendu, kas aprīkots ar lāzera  tehnoloģiju, kas projicē gārāmgājēju kustības.

Jaunais tirdzniecības centrs OZOLS atrodas netālu no Dienvidu tilta pārvada Rīgā, iepriekšējā lielveikala Galerija Azur vietā.

„Lieliska dāvana”ir lietuviešu kapitāla grupas uzņēmuma „Gera dovana” dalībniece Latvijā, kas piedāvā vairāk nekā 1300 iespaidiem bagātas dāvanu kartes un komplektus. Lieliska dāvana dāvanu kartes un dāvanu komplekti pieejami gan internetā, gan Lieliska Dāvana stendos tirdzniecības centros un lielāko pārtikas un nepārtikas mazumtirdzniecības ķēžu veikalos visā Latvijā.

 

Kontakti:  liene.strode@lieliskadavana.lv

Atpakaļ