Jaunumi

2017-05-25

Meklējam lielisku kolēģi!

Mēs, „Lieliska dāvana“, esam uzņēmums, kas nodarbojas ar emociju un piedzīvojumu dāvanu karšu tirdzniecību. Mūsu mērķis – piedāvāt mūsu klientiem visas iespējamās dāvanu idejas, lai spētu iepriecināt ikvienu! Tāpēc aicinām Tevi kļūt par mūsu kolēģi, dāvanu ekspertu, mūsu zīmola vēstnesi un dvēseli - produktu speciālistu!

2017-05-23

BRAUCIENS AR LAMBO JAU 2. JŪNIJĀ!

Pienācis sen gaidītais brīdis, kad varēsi izjust, ātrumu, vēju un mežonīgu adrenalīnu, uz ko ir spējīgs varenais sporta auto – Lamborghini Gallardo! Brauciens ar Lamborghini notiks 2. jūnijā, Rīgā, Biķernieku trasē no plkst. 16:00 līdz 21:00. Ja arī Tu esi viens no dāvanu kartes īpašniekiem, tad, lai brauciena dienā viss notiktu bez aizķeršanās, lūdzam Tevi iepriekš reģistrēties, zvanot pa tālr.: + 371 6601 8025 vai rakstot uz e-pastu info@lieliskadavana.lv

BRAUCIENS AR LAMBO JAU 2. JŪNIJĀ!

2017-04-11

Laimē atpūtu „Royal SPA Residence“

Kā būtu ar jauku pavasarīgu atpūtu divatā meža ieskautā SPA rezidencē?  Relaksēties džakuzi, peldēties baseinā, kino seanss un vēl daudz kas cits, ko piedāvā Birštonas Royal SPA Residence. Ja vēlies laimēt relaksējošu atpūtu šajā debešķīgajā vietā tad reģistrējies mūsu mājas lapā un gaidi paziņojumu par laimestu!

Laimē atpūtu „Royal SPA Residence“

2017-03-07

Saņem savu pavasara vitamīnu lādiņu kopā ar Lieliska dāvana!

Saņem savu pavasara vitamīnu lādiņu kopā ar Lieliska dāvana! Reģistrējies mūsu mājas lapā,
laika posmā no 7.03 - 7.04 un esi viens no trim laimīgajiem, kas savā īpašumā iegūs kasti
ar gardajiem Vitamin Well dzērieniem! Lieliska dāvana - tavu iespaidu ģenerātors!

Saņem savu pavasara vitamīnu lādiņu kopā ar Lieliska dāvana!

2017-02-28

„Lieliska dāvana“ sirsnīgi sveic savas pircējas Starptautiskajā Sieviešu dienā!

Lieliska dāvana sirsnīgi sveic savas pircējas Starptautiskajā Sieviešu dienā!

Skaistās, lieliskās un šarmantās - paldies, ka esat ar mums!

Laika posmā no 1.03. - 8.03.2017  Lieliska dāvana parūpēsies par dubultprieka radīšanu mūsu mīļajiem klientiem. Katrs pirkums virs 30 EUR vērtības veikts Lieliska dāvana veikalos - t/c Domina Shopping, i/c Olimpia vai Brīvības ielā 49/53 saņems burvīgu dāvaniņu no sadarbības partneru uzņēmuma Beauty Shop. Palutiniet sevi vai papildus ieprieciniet dāvanas saņēmēju svētkos!

„Lieliska dāvana“ sirsnīgi sveic savas pircējas Starptautiskajā Sieviešu dienā!