Jaunumi

2017-02-28

„Lieliska dāvana“ sirsnīgi sveic savas pircējas Starptautiskajā Sieviešu dienā!

Lieliska dāvana sirsnīgi sveic savas pircējas Starptautiskajā Sieviešu dienā!

Skaistās, lieliskās un šarmantās - paldies, ka esat ar mums!

Laika posmā no 1.03. - 8.03.2017  Lieliska dāvana parūpēsies par dubultprieka radīšanu mūsu mīļajiem klientiem. Katrs pirkums virs 30 EUR vērtības veikts Lieliska dāvana veikalos - t/c Domina Shopping, i/c Olimpia vai Brīvības ielā 49/53 saņems burvīgu dāvaniņu no sadarbības partneru uzņēmuma Beauty Shop. Palutiniet sevi vai papildus ieprieciniet dāvanas saņēmēju svētkos!

„Lieliska dāvana“ sirsnīgi sveic savas pircējas Starptautiskajā Sieviešu dienā!

2017-02-02

Nāc un atrodi savu otru pusīti!

Februāris ir mīlestības mēnesis, tāpēc nāc uz mūsu veikaliem t/c Domina shoping, i/c Olimpia un Brīvības ielā 49/53, iepērcies vismaz 30 EUR vērtībā un laimē -70% atlaidi savam pirkumam!  

Nāc un atrodi savu otru pusīti!

2016-12-05

Smaržīga dāvana no „STENDERS“!

Ziemassvētki ir dāvināšanas laiks, tāpēc arī mēs vēlamies īpaši iepriecināt mūsu klientus svētkos!

Iepērcies vienā no mūsu veikaliem - t/c Domina Shopping, i/c Olimpia, Brīvības iela 49/53, vismaz 30 EUR vērtībā un izvēlies dāvanu no smaržu meistara STENDERS!
Smaržīga dāvana no  „STENDERS“!

2016-12-04

„Brauciens ar LAMBORGHINI“ uzvarētāji!

LAMBORGHINI izloze veiksmīgi ir noslēgusies un esam izlozējuši laimīgos uzvarētājus, kuri varēs izbaudīt braucienu ar LAMBORHINI Biķernieku trasē: Laimīgie uzvarētāji ir:

„Brauciens ar LAMBORGHINI“ uzvarētāji!

2016-12-02

Saldākai ziemai

Decembris ir klāt! Ar, ko Tev asociējas vēsie ziemas mēneši? Siltu tēju, kamīnu, šokolādi? Mums ir lieliski jaunumi: reģistrējies mūsu mājas lapā un iespējams Tu laimēsi iespēju apmeklēt saldo šokolādes SPA rituālu no VSPA!

Saldākai ziemai