Jaunumi

2013-11-20

Bezmaksas piegāde!

Šajos Ziemassvētkos  dāvanas saņems ikviens! Gan tie, kuri uzvedušies labi, gan tie, kuri daudz strādājuši , gan tie, kur diemžēl ieslīguši rutīnā kā arī, tie, kuri vēlas vairāk!

Dāvanas ir sagatavotas visiem, jo mēs uzskatām, ka ikviens Ziemassvētkos ir pelnījis līdzcilvēku uzmanību un sirds siltumu.

Lai iepriecinātu jūsu tuviniekus, esam sagatavojuši pārsteigumus, kas atvieglos jūsu rūpes par dāvanu piegādi - bezmaksas piegāde visā Latvijā!

Bezmaksas piegāde!

2013-07-29

Labdarības akcija "Piepildi skolas somu!"

Lai vai kā mums negribētos to atzīt, ar lieliem soļiem tuvojas rudens un līdz ar to arī skolas gaitas, kuras uzsāk gan mazi gan lieli. Tieši tādēļ, „Lieliska Dāvana” aicina Tevi palīdzēt un sagādāt gaišas atmiņas par pirmo skolas dienu un jauniegūtajām zināšanām Rēzeknes bērnu nama bērniem, palīdzot sarūpēt nepieciešamās preces skolai, lai veiksmīgi uzsāktu jaunu mācību gadu. 
Akcijā vari piedalīties no 
29.07.-26.08., nesot sarūpētās mantas uz „Lieliska dāvana” veikaliem t/c Domina Shopping, i/c Sky&More kā arī uz mūsu ofisu Raunas ielā 44.

Labdarības akcija "Piepildi skolas somu!"

2013-05-07

Laimē dāvanu savai māmiņai

Straujiem soļiem tuvojas Māmiņdiena, tādēļ  vēlējāmies noskaidrot , kura varētu būt mīļākā dāvana mammai !

Laimē dāvanu savai māmiņai

2013-02-11

Romantisks notikums kļūst par jaunas dāvanas ideju

Sv. Valentīna dienas tuvošanās katru gadu liek sarosīties daudziem pāriem, jo nav nemaz tik vienkārši savu otru pusīti pārsteigt ar neikdienišķu dāvanu...

Romantisks notikums kļūst par jaunas dāvanas ideju

2012-10-23

Apmaini ķirbi pret dāvanu komplektu

Vai gatavojaties svinēt Helovīnu? Varbūt Jums mājās jau ir šo svētku simbols - izgrebts ķirbis? Un varbūt pat vairāki? Ja tā, piedāvājam samainīt savu ķirbi pret mūsu dāvanu komplektu!

Apmaini ķirbi pret dāvanu komplektu