LV
Pašapkalpošanās Kontakti
Preces grozā
Jūsu pirkumu grozs ir tukšs
Pēc dāvanas izvēles, nospiediet pogu pievienot pirkuma grozam
Patīk

Labdarības akcija "Piepildi skolas somu!"

2013-07-29

Labdarības akcija "Piepildi skolas somu!"

Lai vai kā mums negribētos to atzīt, ar lieliem soļiem tuvojas rudens un līdz ar to arī skolas gaitas, kuras uzsāk gan mazi gan lieli. Vai atceries, kā pats spēri pirmos soļus skolas gaitās? Cik satraucoši un nozīmīgi tas bija? Mēs zinām, ka visiem bērniem skola ir liels notikums un atstāj lielu iespaidu uz bērnu tālākajām dzīves izvēlēm. Tieši tādēļ, „Lieliska Dāvana” aicina Tevi palīdzēt un sagādāt gaišas atmiņas par pirmo skolas dienu un jauniegūtajām zināšanām Rēzeknes bērnu nama bērniem, palīdzot sarūpēt nepieciešamās preces skolai, lai veiksmīgi uzsāktu jaunu mācību gadu.

Akcijā vari piedalīties no 
29.07.-26.08. , nesot sarūpētās mantas uz „Lieliska dāvana” veikaliem t/c Domina Shopping, i/c Sky&More kā arī uz mūsu ofisu Raunas ielā 44. Ar detalizētu nepieciešamo skolas preču sarakstu vari iepazīties šeit.
Kopā ar sabiedrisko organizāciju „Save The Future” augusta beigās dosimies apciemot bērnus Rēzeknē un nogādāt viņiem sarūpētās mantas skolai!

Ne visiem dzīvē ir tik ļoti paveicies kā, iespējams, mums, tādēļ to labi paturot prātā, „Lieliska Dāvana” uztur draudzīgas attiecības ar Rēzeknes bērnu nama bērniem. Piemēram, februāri kopā ar sabiedrisko organizāciju „Save The Future” , devāmies uz Reiņa trasi, lai apgūtu slēpošanas prasmes un aizvadītu kopā jautru dienu.

Sākoties mācību gadam, vēlamies bērniem palīdzēt, sarūpējot visu nepieciešamo skolai. Bērnu patversmē dzīvo bērni visdažādākajā vecumā un skolas materiāli pietrūkst visiem, gan mazākajiem, kas vēl tikai gatavosies skolai, gan lielākajiem bērniem, kas jau ir uzsākuši skolas gaitas. Bērni mācās Rēzeknes skolās kopā ar bērniem, kuri nāk no ģimenēm ar vecākiem, kur tie jūtas materiāli nodrošināti, tādēļ, jo īpaši svarīgi ir rūpēties par bērnu nama bērniem, lai viņi justos līdzvērtīgi ar pārējiem bērniem. Mums ir neatkārtojama iespēja padarīt kāda bērna skolas gaitas saulainākas un piepildītākas, jo maza bērna smaidam nepieciešams tik maz…

Piepildīsim bērnu skolas somas kopā!

Atpakaļ