Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
LV
Pašapkalpošanās Kontakti
Preces grozā
Jūsu pirkumu grozs ir tukšs
Pēc dāvanas izvēles, nospiediet pogu pievienot pirkuma grozam
Patīk

Bezmaksas piegāde!

2013-11-20

Bezmaksas piegāde!

Šajos Ziemassvētkos  dāvanas saņems ikviens! Gan tie, kuri uzvedušies labi, gan tie, kuri daudz strādājuši , gan tie, kur diemžēl ieslīguši rutīnā kā arī, tie, kuri vēlas vairāk!

Dāvanas ir sagatavotas visiem, jo mēs uzskatām, ka ikviens Ziemassvētkos ir pelnījis līdzcilvēku uzmanību un sirds siltumu.

Lai iepriecinātu jūsu tuviniekus, esam sagatavojuši pārsteigumus, kas atvieglos jūsu rūpes par dāvanu piegādi.

BEZMAKSAS PIEGĀDE VISĀ LATVIJĀ

Laikā no 19.novembra līdz 31.decembrim, veicot dāvanu karšu pasūtījumu mūsu mājaslapā www.lieliskadavana.lv, dāvanu piegāde visā Latvijā – BEZ MAKSAS!

Jums nebūs jāstāv garās rindās vai jāklīst pārpildītos lielveikalos – jūsu izvēlētā dāvana tiks piegādāta uz jūsu norādīto adresi svētku iesaiņojumā. Ja izvēlaties bezmaksas piegādi, kurjers dāvanu karti piegādās uz mājām vai darba vietu visā Latvijas teritorijā 2-3 darba dienu laikā.

Bezmakasas piegāde nav spēkā, ja dāvana iegādātā kādā no „Lieliska dāvana” veikaliņiem vai stendiem lieveikalos.

Vairāk par citām piegādes iespējām.

PIEEJAMI DAŽĀDI ELEKTRONISKO ČEKU DIZAINA VEIDI

Gatavojoties Ziemassvētkiem centāmies dāvanu kartes padarīt personiskākas un eletroniskajiem dāvanu čekiem esam izveidojuši  septiņus dizaina veidus, lai iegādājoties dāvanu, jūs to varētu pielāgot personai, kurai dāvana tiks pasniegta. Katrs dizains atklāj īpašu stāstu par dāvināšanu un attiecībām.

Jūsu izvēlētās dāvanas nesīs prieku mīļajiem un būs vēl personiskākas!

ZIEMASSVĒTKU ELEKTORNISKAIS ČEKS

Esam izveidojuši arī īpašu elektronisko čeku Ziemassvētku noskaņās, kas Jūsu izvēlētajai dāvanai piešķirs lielisku svētku noskaņu.

Vairāk informācijas par elektroniskajiem dāvanu čekiem.

Ja jums ir radušās kādas vēlmes vai idejas, kuras mēs varētu palīdzēt jums piepildīt, droši sazinieties ar mums rakstot uz info@lieliskadavana.lv ,

Jūsu „Lieliska dāvana” kolektīvs

Atpakaļ