Этот сайт использует файлы cookie и плагины социальных сетей для обеспечения бесперебойной работы вашего сайта, анализа активности посетителей и предоставления персонализированной рекламы. Вы можете управлять файлами cookie в настройках. Дополнительная информация Политика конфиденциальности.
Рейтинг 4.7 (более 4000 отзывов) Бесплатный обмен и доставка Действителен в течение 12 месяцев. Торговые точки Помощь
RU
LV
Cамообслуживание
Избранное
Меню
Категории
Идеи подарков
Расположение

Блог

2022-10-04

Bosu diena 2022

16. oktobrī tiek svinēta Starptautiskā Bosu diena – lielisks iemesls, lai apsveiktu savu foršo priekšnieku un kopā ar draudzīgajiem kolēģiem notiesātu kādu gabaliņu gardas kūkas! Esam piemeklējuši īpašas dāvanas, kas varētu iepriecināt Jūsu vadītājus! Un noteikti pievienojiet dāvanai arī kādu brīnišķīgu novēlējumu, kas šos svētkus padarīs vēl patīkamākus un sirsnīgākus!

Bosu diena 2022

2022-10-03

Ziemassvētku apsveikumi

Sirsnīgais Ziemassvētku laiks jau lēnām tuvojas. Šoreiz ieprieciniet savus mīļos ar kādu īpašu pārsteigumu – uzdāviniet neparastu piedzīvojumu! Pie mums Jūs atradīsiet oriģinālas Ziemassvētku dāvanas, kas ielīksmos to saņēmējus, sniedzot tiem spilgtākos iespaidus! Lai uzburtu pavisam maģisku svētku noskaņu, pievienojiet savai dāvanai mīlestības pilnu apsveikumu! Dāvājiet Ziemassvētku brīnumu!

Ziemassvētku apsveikumi

2022-09-23

Sveiciens Skolotāju dienā

Rudens jau sāk apgleznot skaistās Latvijas dabu, dārzos zied košās asteres un krāšņās dālijas – ir laiks, kad svinam Skolotāju dienu. Tā ir  lieliska iespēja pateikties pedagogiem par viņu pašaizliedzīgo darbu, par viņu nenovērtējamo ieguldījumu mūsu valsts nākotnē – bērnos un jauniešos, par viņu sapratni un spēju iedvesmot. Pasakiet saviem skolotājiem „Paldies” ar kādu pārsteidzošu dāvanu no mūsu plašā piedāvājumu klāsta! Padariet savu dāvanu vēl sirsnīgāku, pievienojot tai skaistu apsveikuma pantiņu!  

 

 

Sveiciens Skolotāju dienā

2022-09-13

Skolotāju diena: dzejoļi

Lēnām tuvojas Skolotāju diena. Labākais veids, kā pateikties skolotājiem par viņu ieguldījumu – pārsteigt ar kādu īpašu dāvanu! „Lieliska dāvana” plašajā piedāvājumu klāstā Jūs noteikti atradīsiet piemērotu veidu, kā iepriecināt savus skolotājus! Pievienojiet savām dāvanām arī kādu skaistu apsveikumu!

 

Skolotāju diena: dzejoļi

2022-09-13

Skolotāju dienas apsveikumi

Šeit Jūs varēsiet atrast dažādas dāvanas, ar ko iepriecināt savus skolotājus! Esam piemeklējuši sirsnīgus apsveikumus, ko pievienot dāvanai, padarot to daudz personiskāku!

 

Skolotāju dienas apsveikumi