Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Slidošana

Kas var būt romantiskāks kā slidošana divatā aukstā ziemas vakarā? Šī būs lieliska dāvana arī ģimenei ar bērniem, lai aktīvi pavadītu brīvdienas ārpus mājas.

Filtrs

Vidējā cena 16,40 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu
Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk

Romantiskākā ziemas izklaide - slidošana

 

Slidošana ir viens no populārākajiem ziemas sporta veidiem, kas ir pieejams absolūti ikvienam, kura īpašumā ir slidas. Un, pat ja to nav, tās ir iespējams iznomāt jebkurā publiskajā slidotavā. Latvijas ziemas nodrošina mums sniegu, ledu - kas ir lielisks priekšnosacījums, lai maksimāli izbaudītu ziemas priekus un izmēģinātu sarūpēto ziemas sporta inventāru. Slidotavas Latvijā un halles ir atvērtas ne vien hokejistiem un profesionāliem daiļslidotājiem, bet arī tiem, kas vēlas lēnām paslidināties pa ledu vai pavadīt laiku kopā ar savu mīļoto. 

 

Ja esat iemīlējies un vēlaties ar mīļoto pavadīt skaistus, romantiskus mirkļus, tad slidotava būs tā īpašā vieta, kas ziemā uzburs vajadzīgo atmosfēru. Īpaši vakarā, kad tumsas ieskauta, āra slidotava tiek izgaismota ar mirdzošām lampiņu virtenēm, melodijas ritma pavadībā jūs varat kopā ar savu partneri izbaudīt pavisam īpašus mirkļus. Ja jums ir padomā kāds notikums, kas saistīts ar gaidāmo kāzu jubileju, ieplānojiet to kā pārsteigumu un dodieties abi paslidot un izbaudīt viens otra sabiedrību romantiskā atmosfērā. Slidotava var kalpot arī par vietu īpašam saderināšanās pasākumam. 

 

Uzlabojiet savu veselību, atrodoties uz slidām

Viena no slidošanas pozitīvākajām pusēm ir augsta slodze uz ķermeni un muskuļiem, slidošanas laikā tiek nodarbināti tās muskuļu grupas, par kurām jūs, iespējams, jau esat nedaudz piemirsis. Tātad, slidojot uz ledus jūs varat ne tikai gūt patiesu sajūsmu un prieku, bet arī manāmi uzlabot savu fizisko līmeni - uzlabot stāju, līdzsvaru un nostiprināt ķermeņa muskulatūru. Atrasties svaigā gaisā vien ir ļoti veselīgi, un, apvienojot to ar fizisku aktivitāti, jūsu ieguvums dubultojas. 

 

Kad sāksiet slidot pastāvīgi, noteikti pamanīsiet, ka jūsu slidošanas iemaņas un tehnikas uzlabojas. Nostiprinot un attīstot jaunas prasmes sportā, jūs paralēli ceļat arī savu pašpārliecinātību un  apņēmību karjerā un privātajā dzīvē. Šim ziemas sporta veidam ir daudz lielisku priekšrocību, vai piekrītat? Tātad, ja jūsu garderobē vēl nav slidas, tad tās noteikti ir vērts iegādāties un regulāri izmantot! Savukārt mēs parūpēsimies, lai jums vienmēr ir izvēle starp vairākām jaukām vietām, kur īstenot savas fantāzijas un ieceres.