Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Brauciens ar sniega motociklu

Ziema, sniegs, svaigs gaiss un lieliska kompānija. Izbaudien neatkārtojamu piedzīvojumu, ko nodrošina sniega motocikli. Lielisks brauciens ar sniega motociklu patiks gan viņam, gan viņai. Izbaudiet adrenalīna pilnu izklaidi pa sniegotajām Latvijas ārēm.

Filtrs

Vidējā cena 39,00 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu
Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk

Sniega motociklu noma - “must have” izklaide ziemā

 

Brauciens ar sniega motociklu spēj radīt atkarību! Iedomājieties, ka jūs nospiežat gāzi un jaudīga motora rūkoņa pavadībā aiztraucaties pa sniega kupenām, laužot trauslo sniega virskārtiņu un aiz sevis atstājot mirdzoša sniega mākoni. Apvienojot ātrumu un sniegu sanāk neatkārtojama un jautra ziemas izklaide, kuru nesmādē nedz vīrieši, nedz sievietes. Neatkarīgi no tā, vai esat dedzīgs ekstrēmo sporta veidu piekritējs vai vienkārši patīk atklāt jaunas laika pavadīšanas iespējas, sniega motocikli var nodrošināt ārkārtīgi foršu aizraušanos, ko nespēj daudzas citas mašīnas, jo tieši sniega motocikls var izbraukt un nokļūdz tādās vietās, kur ziemā nav iespējams piekļūt pat ar kājām. Augstākās klases sniega mocis ir pilnībā aprīkots, lai izturētu dažādos ziemas elementus un ļautu jums maksimāli izbaudīt ziemas priekus. Iemācoties vadīšanas pamatus un nedaudz papraktizējot, braucējs var veiksmīgi kontrolēt pagriezienus, bremzēšanu un apstāšanos ar sniega motociklu. Kad tas ir apgūts, ir pienācis laiks doties pļavā vai mežā un pārbaudīt savas prasmes!

 

Laiks baudīt ziemu un tās sniegtās iespējas

 

Braukšana ar sniega motociklu ir brīnišķīga ziemas aktivitāte gan ģimenēm, gan draugu vai kolēģu kompānijām. Šī ziemas izklaide ir piemērota gan tiem, kas nekad nav sēdušies pie sniega motocikla stūres, gan arī aizrautīgiem un pieredzējušiem sniega moču braucējiem, kuri izbauda ekstrēmu braukšanu (arī niršanu!) sniegā. Patiesi, ziema aizvien spēj sagādāt mums daudz prieka un interesantu hobiju nebijušā kvalitātē, un brīnišķīgas idejas laika pavadīšanai kopā ar draugiem vai ģimeni. Ja jūs vēlaties pārsteigt Ziemassvētkos ar neparastu un jautru dāvanu, droši izvēlieties braucienu ar sniega motociklu dāvanā! Saņemto dāvanu sertifikātu var izmantot 12 mēnešus ar iespēju pagarināt vai mainīt, tāpēc dāvanas saņēmējam būs vismaz 2 ziemas laika, lai īstenotu šo braucienu un, iespējams, atklātu priekš sevis jaunu aizraušanos.