Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
LV
RU
Pašapkalpošanās
Izlase

Snovošana

Snovbords ir viens no jautrākajiem ziemas sporta veidiem, kuru labprāt izbauda kā bērni, tā arī pieaugušie. Arī snovbords Latvijā ir ārkārtīgi populārs un iecienīts, ar dažāda līmeņa nobrauciena trasēm un sniega kalniem. Atklājiet brīvību, ātrumu un azartu arī ziemā!

Braukšana ar snovbordu
Filtrs

Vidējā cena 49,93 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu
Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk

Jautri un veselīgi pavadīts laiks uz kalna 

 

Snovbords - tā ir brīvība, ātrums, azarts. Šie ir tikai daži iemesli, kāpēc cilvēki aizraujas ar šo interesanto ziemas sporta veidu. Ja jūs aizrauj ziema un tās piedāvātās iespējas, snovošana var aizpildīt vēlmi pēc ātruma un asām izjūtām, turklāt šis sporta veids lieliski attīsta jūsu ķermeni un atbrīvo prātu. Ļaujieties foršām izjūtām un sajūtiet trīsas, slīdot lejup pa kalnu vai nogāzi. Kalns un baltā sniega sega, kopā ar ziemīgo vēsumu un adrenalīnu, padara šo sporta veidu par kaislīgu aizraušanos, no kuras var rasties atkarība. Jauns hobijs, kuru izbaudīt, piedzīvot un dalīties ar citiem.

 

Svaigais gaiss un aktivitātes ir dabiskas dāvanas mūsu ķermenim. Atvēlot laiku snovošanai, mēs palīdzam sev dažādos līmeņos, gan fiziskā, gan mentālā. Turklāt šis sporta veids ir daudz pieejamāks, nekā jūs domājat! Snovošana var ne tikai atklāt jūsos jaunus talantus, jūs varat no jauna iemīlēt sniegu, ziemu, iedarbināt vienlaicīgi savas maņas un pavisam rotaļīgā veidā dot ķermenim nepieciešamo fizisko slodzi. 

 

Gūstiet iedvesmu & prieku

 

Sajūsminieties par sniegotām ziemas ainavām un dodieties izpētīt jaunas nogāzes, kas ļaus no jauna atklāt šo nepiesātināmo brīvības sajūtu. Snovbords nav tikai sporta veids, tas ir dzīvesstils, kas ļauj soli pa solim atklāt un nostiprināt sevī jaunas īpašības. Jaunu paņēmienu un tehniku apguve vairos pašpārliecinātību un apmierinātību, kas nebeigsies līdz ar snovborda nolikšanu malā. Panākumu gūšana un izcilība sportā palīdzēs arī ikdienas dzīvē sasniegt savus mērķus un uzlabot rezultātus. Jo lielāks izaicinājums ir jāpārvar, jo iepriecinošāks būs rezultāts un gandarījums par sevi.

 

Ieprieciniet kādu ar jauku dāvanu svētkos - uzdāviniet atpūtu uz kalna vai jautrus mirkļus ziemas trasē. Dāvanas ziemas priekam ir laba izvēle draugiem un saviem mīļajiem, ar tām noteikti var pārsteigt aktivitātes mīlošu pusaudzi vai kādu, kuram nepieciešams izvēdināt galvu un atpūsdienas no darba dunas.