Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Brauciens pajūgā

Individuāls brauciens pajūgā ir perfekta dāvana īpašos svētkos. Sarūpējiet skaistu pārsteigumu ģimenei, vecākiem vai jaunlaulātajiem! Neatkārtojamu pieredzi sagādās arī brauciens suņu pajūgā, jo tā ir ekskluzīva un unikāla ziemas aktivitāte.

Filtrs

Vidējā cena 78,75 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu
Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk

Izbaudiet neatkārtojamu ziemas ainavu, braucot ragavās

Uzaiciniet savu ģimeni vai draugus doties pasakā - izbaudīt skaistās dabas ainavas, nesteidzīgas sarunas un graciozo dzīvnieku sabiedrību. Brauciens zirga pajūgā ir pasakaini skaista ziemas aktivitāte, kura izceļas ne tikai ar svinīgumu, bet arī ar nemanāmu romantisku pieskārienu. Silts pleds, lēni slīdošās kamanas pa kraukšķīgo sniega virskārtu, nosarmojušie koki un klusumā sastingusi daba ir neaizmirstami jūsu ziemīgā brauciena pavadoņi. Brauciens zirga pajūgā var kalpot par ieganstu bildināt mīļoto vai pasniegt romantisku dāvanu dzimšanas dienā. Tā ir iespēja satuvināties un izbaudīt mirkli plecu pie pleca - zem klajām debesīm. 

 

Vienam labāk patiks brauciens zirga vilktajās kamanās, bet varbūt citam - brauciens suņu pajūgā. Arī Latvijā ir iespējams izmēģināt doties jestrā izbraucienā, kuru velk lieliskie haskiji! Brauciens haskiju pajūgā būs neaizmirstama dāvana labākajam draugam vai pārsteigums dzimšanās dienā priekšniekam. Jo kā nekā, labākās dāvanas ir pelnījuši tieši viņi! Vai esat noskaidrojuši savas mīļotās vēlmes īpašajos svētkos - Valentīndienā? Iespējams, brauciens pajūgā ir tieši tā romantiskā dāvana Valentīndienā, kuru viņa sagaida no jums (nevis ziedus un konfektes).

 

Ziemas aktivitāte visai ģimenei

 

Ja jums ir padomā Ziemassvētku aktivitātes visai ģimenei, tad brauciens zirga pajūgā būs pareiza izvēle. Bērni dievina zirgus un tieši tāpēc šāda izklaide liksies kā īsts sapņa piepildījums. Izbraucienu ar ragavām var apvienot kopā ar nelielu kempingu pie dabas ar ugunskuru, gardām desiņām vai karstu kakao dzeršanu. Jūs iegūsiet neaprakstāmas emocijas un atmiņas, pie kurām būs patīkami atgriezties vairāku gadu garumā. Jums nav jāgaida svētki, lai izmēģinātu braucienu pajūgā. Kamēr vien ziema lutina mūs ar mirdzošo sniega segu, dodieties pamielot acis ar elpu aizraujošiem skaitiem un ļaujieties laikam ritēt nedaudz lēnāk, nekā esat ikdienā paraduši!


Jūs varat ērti un ātri izvēlēties svētku dāvanas visai ģimenei mūsu tiešsaistes katalogā un saņemt dāvanu vien 1 minūtes laikā. Lieliskadavana.lv konsultanti ar lielāko prieku palīdzēs sameklēt atbilstošo dāvanu, kas iepriecinās saņēmēju un radīs viņam neatkārtojamus prieka mirkļus. Apmeklējot kādu no “Rimi” vai “Maxima” lielveikalu tirdzniecības ķēdēm, uzmeklējiet mūsu dāvanu stendu, kurā ir atlasīti populārākie un aizraujošākie piedzīvojumi un atpūtas dāvanas, jo tās ir iecienījuši simtiem mūsu klientu!