Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Bobsleja un kamaniņu trase

Vai zinājāt, ka Siguldā gan ziemā, gan vasarā apmeklētājiem ir pieejama bobsleja trase? Tā ir neatkārtojama pieredze - piedzīvot īstu nobraucienu pa trasi, izjust virāžas un ātrumu kā īstās olimpiskajās spēlēs.

Izmēģināt kamaniņu sporta aizraujošo pusi

Vai vēlaties sajust ziemas olimpisko spēļu garšu, traucoties ar vučko pa Sigudas bobsleja trasi? Tas būtu viens neatkārtojams piedzīvojums, un šo sapni dzīvē var īstenot ikviens. Bobsleja trase ir pieejama ikvienam apmeklētājam, kas vēlas izjust katru virāžu un izbaudīt kamaniņu ātrumu, traucoties lejā pa sasalušo trasi. Lai arī nobrauciens ar Vučko ziemā (vasarā tas būs vasaras bobs) nebūt nav ilgs - vien nepilnas 60-70 sekundes - tās visas ir piedzīvojuma un iegūto sajūtu vērtas. Piedzīvojiet jautrus mirkļus kopā ar draugiem vai visu ģimeni - Siguldas bobsleja trase ir pieejama bērniem no 6 gadu vecuma!

 

 Vai jums ir jāpiemeklē unikāla un aizraujoša dāvana? Te tā ir!

 

Ko iesākt situācijā, kad vēlaties doties uz jubilejas svinībām, bet visas uzmeklētās dāvanu idejas ir vai nu garlaicīgas, vai ne ar ko īpašu neizceļas? Jums noteikti jāieskatās mūsu sadaļā “Jautras dāvanas”, kur atradīsiet simtiem oriģinālu un interesantu ideju dzimšanas dienas dāvanai, kas sarūpēs saņēmējam ne mazums jauku atmiņu. Ja dzimšanas diena ir ziemā, tad vērts aplūkot ziemīgās dāvanu idejas neaprakstāmiem piedzīvojumiem vai atpūtai - uzdrīkstieties uzdāvināt nedaudz ekstrēmu, bet ārkārtīgi jautru piedzīvojumu uz sniega kalna vai atpūtu nomaļā viesu namiņā ar kamīnu un karstu pirti. Tikmēr, arī mūsu mīļajiem patīk neparasti un jautri pārsteigumi - kāpēc gan nesarūpēt mīļajai māmiņai piedzīvojumu dāvanu, kas liks sajūsmināties un aizmirst par ikdienas rūpēm? Viņa noteikti ir pelnījusi ne tikai mirkli atpūtas, bet arī trakulīgu izklaidi! 

 

Mēs ik dienu rūpējamies, lai mūsu klientiem būtu iespēja izvēlēties un piemeklēt viņu iecerēm un naudas makam piemērotas sajūtu dāvanas. Izklaide vai atpūta - jau šodien jūs varat atrast simtiem lielisku piedāvājumu perfektai dāvanai, kas neliks vilties nevienam!