Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Slēpošana

Laiks izbaudīt ziemu uz visiem 100%! Slēpošana ir vienkāršs un pieejams sporta veids, kuru var izbaudīt ikviens. Sniegotās Latvijas trases un virsotnes gaida gan aizrauīgos slēpotājus, gan iesācējus. Uzdāviniet sev neviltotu prieku un sajūsmu!

Filtrs

Vidējā cena 54,25 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu
Nav rezultātu

Kārtošanas algoritms var ietekmēt dāvanu karšu parādīšanas secību. Uzzināt vairāk

Kā tu pavadi šo ziemu? Slēpojot!

Vai jūs meklējat, kur uzņemt papildu enerģiju un veidu, kā gūt papildu iedvesmu, prieku un pārliecību panākumu gūšanai? Jums jādodas slēpot! Miljoniem cilvēku visā pasaulē izvēlas slēpošanu, jo tas ir vienkāršs un pieejams sporta veids, kas neprasa augstu fizisko sagatavotību vai izcilas iemaņas. Arī Latvijā mēs varam lepoties ar nelielām, bet tomēr ārkārtīgi pieprasītām slēpošanas trasēm, uz kurām ikviens var doties gan izmēģināt slēpošanas pamatus, gan noslīpēt jau iegūtās slēpošanas iemaņas. 

 

Kāpēc slēpošana ir veselīga un aizraujoša

 

Ja esat iesācējs, kalnu slēpošana var šķist vienlīdz biedējoša un aizraujoša. Slēpošanai ir daudz priekšrocību un iemeslu, un kāpēc gan tieši šoziem jūs nevarētu izmēģināt jaunu, aizraujošu hobiju? Pirmkārt, slēpošana rada laimes sajūtu. Tieši tā! Iedomājieties bezgalīgās sniega āres un kalnu smailes, svaigu, spirdzinošo kalnu gaisu un saules staru maigos pieskārienus. Jebkura aktivitāte, kas sagādā prieku, izraisa laimes sajūtu. Kalnu slēpošana palīdzēs samazināt stresa līmeni un atgriezt domāšanu pozitīvajās sliedēs. Dāvanu karte ziemīgas trases apmeklējumam un inventāra nomai ir nopērkama vien 1 minūtes laikā, bet kalpos par lielisku iespēju kādam sajust prieku un laimi!  

 

Otrkārt, slēpošana ir izaicinājumiem bagāta, kas nozīmē, ka jūsu iemaņas ar katru slēpošanas reizi uzlabosies, radot apmierinātību un pārliecinātību par savām spējām. Tas nekavējoties atspoguļosies jūsu pašvērtējumā un karjerā kopumā - katrs lielisks nobrauciens izaicina jūs uz jaunām sasniegumu virsotnēm gan sportā, gan personīgajā dzīvē. 

 

Un, treškārt, slēpojot jūs viennozīmīgi spējat uzlabot savu fizisko sagatavotību un sajusties spēcīgāks, mundrāks un veiklāks. Sportot uz slēpēm ir daudz aizraujošāk nekā pavadīt garas stundas, cilājot svarus trenažieru zālē. Atrodoties uz kalna, kustībā, jūs izmantojat pavisam citas muskuļu grupas un bieži vien nenojaušat, ka patiesībā paveicat fiziski smagākus uzdevumus, nekā varētu izdarīt pēc trenera lūguma. Slēpojat veseli!