Priekšrocības

   

Dāvana 1 minūtes laikā 

 

Iegādāties dāvanu www.lieliskadavana.lv internetveikalā ir ļoti ātri un vienkārši! Izvēlies dāvanu, piegādes veidu, nospiežot "Elektroniskā dāvanu karte" opciju, Jūs saņemsiet savu dāvanu karti vienas minūtes laikā - Jūsu e-pastā! 

   

Pagarinājums un BEZMAKSAS apmaiņa

 

Dažreiz mūs kā svētku gaviļniekus ne līdz galam sadzird par mūsu vēlmēm dāvanu ziņā... un tās paliek plauktiņā - aizmirstas un neizmantotas. Bet tas nekad vairs neatkārtosies! No šodienas un turpmāk Jūs varēsiet veikt dāvanu karšu maiņu* pavisam ērti un ātri. Kas svarīgi - pilnīgi par brīvu!  Ir svarīgi apzināties, ko tu patiesi vēlies!

* Uzzināt vairāk par dāvanu karšu maiņas noteikumiem šeit.

   

Bezmaksas piegāde

 

Visām dāvanām - kartēm un komplektiem, pienākas bezmaksas piegādes opcija Latvijas valsts robežās. Vienīgais, ko nepieciešams izdarīt ir izvēlēties Jums atbilstošāko piegādes veidu. Dāvana savu adresātu sasniegs vienas līdz piecu darba dienu laikā.


Lai iegūtu vairāk informācijas par piegādes metodēm, lūdzu, nospiediet šeit.

   

Lieliskas dāvanas novērtējumi

 

Uzmanības vērts ir klientu novērtējums dāvanām - deviņi no desmit to atzīmē kā  "Fantastisku". Internetveikalā www.lieliskadavana.lv pie katras dāvanas Jūs varat apskatīt saņēmēju atstātos komentārus, iepazīties ar emociju pārpilnajiem iespaidiem.