Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

„MozgoQuiz” spēle Liepājā


Pakalpojuma vieta: Liepāja, Kurzeme
Ilgums: 2 st. 30 min
Izvēlēties cenu
Ielikt grozā
Kāpēc izvēlēties šo dāvanu karti?
Bezmaksas dāvanu kartes maiņa 12 mēnešu derīguma termiņš Mazāka vai tāda pati cena kā pie sadarbības partnera Bezmaksas piegāde

Laipni lūgti aizraujošajā „MozgoQuiz” pasaulē — spēlē, kas vienkāršus jautājumus un atbildes pārvērš neaizmirstamā izklaidē!

Kas ir „MozgoQuiz”? Tā ir spēle, kuru var organizēt dažādos Liepājas bāros un restorānos. Iedomājieties foršu korporatīvo ballīti draugu lokā, turklāt ar īstu sacensību elementiem!

Intensīvās spēles gaitā, kura ilgst 2,5 stundas, Jūs pilnībā iejutīsieties „MozgoQuiz” pasaulē. Katrs vakars sastāv no 7 raundiem un katrā no tiem Jūs sagaida 7 aizraujoši jautājumi. Kas padara šo spēli patiesi īpašu? Jautājumos ir iekļauti gan teksti, gan mūzika, video un arī citi formāti, katru reizi radot unikālu atmosfēru.

Bet pats galvenais – „MozgoQuiz” vienmēr izraisa emocijas! No prieka par pareizu atbildi, līdz neapmierinātībai par to, ka, esot tik tuvu pareizajai atbildei, tā tomēr nav uzminēta. Spēle nevienu neatstāj vienaldzīgu. Šeit ikviens atradīs pozitīvas emocijas un jautrību!

Un, ja esat gatavi ienirt aizraujošajā „MozgoQuiz” pasaulē, sapulcējiet draugus kādā bārā vai restorānā, lai pavadītu neaizmirstamu vakaru! Jūs pavisam noteikti būsiet priecīgi par šo neparasto pieredzi!

Piedāvājumā iekļauts:  

  • „MozgoQuiz” spēle (2 st. 30 min);
  • profesionāla spēles vadītāja padomi un instrukcijas;
  • viss spēlei nepieciešamais inventārs.

Nepalaidiet garām šo iespēju – sagatavojieties aizraujošai „MozgoQuiz” spēlei un radiet spilgtas atmiņas!

Vieta
Vieta

Spēles norisinās dažādās Liepājas izklaides vietās

Ilgums
Ilgums

2 st. 30 min

Dāvana veltīta
Dāvana veltīta

Atkarīgs no izvēlētā pakalpojuma

Reģistrācija
Reģistrācija

Pakalpojuma sniedzēja informācija tiks parādīta iegādājoties dāvanu

Cita svarīga informācija
Cita svarīga informācija

Maksimālais komandas dalībnieku skaits – 12 personas. Spēles iespējams organizēt dažādās Liepājas izklaides vietās. Spēle norisinās krievu valodā.

Jautājumi un atbildes

Šeit Jūs varat uzdot savu jautājumu

VĒRTĒJUMI

Īsti klienti. Īsta pieredze. Īstas atsauksmes.


Pakalpojuma vieta: Liepāja, Kurzeme
Ilgums: 2 st. 30 min

Lojalitātes dalībnieki saņem 0,56 € atpakaļ

Ielikt grozā
Kāpēc izvēlēties šo dāvanu karti?
Bezmaksas dāvanu kartes maiņa 12 mēnešu derīguma termiņš Mazāka vai tāda pati cena kā pie sadarbības partnera Bezmaksas piegāde
"LIELISKA DĀVANA" ATRODAS ARĪ: Iepirkšanās noteikumi