Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
LV
RU
Pašapkalpošanās
Izlase

Dāvanu karte pieaugušajiem veikalā „Superstar.lv”


Pakalpojuma vieta: Rīga, Vidzeme
Jūs varat izvēlēties cenu no: 15,00 € līdz 150,00 €
Izvēlēties cenu
Izvēlēties cenu
Ielikt grozā
Kāpēc izvēlēties šo dāvanu karti?

„Superstar.lv“ ir erotisko preču veikals, kas atrodas Rīgas centrā, kā arī piedāvā klientiem diskrētu iepirkšanos tiešsaistes vidē. Uzlabojiet attiecības, pārsteidziet savu partneri un ļaujieties vēl nebijušām sajūtām, izvēloties, ko jaunu. Atklājiet jaunu pasauli, paceļot savu seksuālo dzīvi citā kvalitātē. Jaunajā intīmpreču veikalā „Superstar.lv“ Jūsu labsajūtai pieejamas oriģinālas idejas, erotiska veļa, pieaugušo rotaļlietas, kā arī preces intīmajai veselībai.

Vieta
Vieta

Veikals „Superstar.lv”, Dzirnavu iela 3A, Rīga (ShowOnMap)


CloseMap
Reģistrācija
Reģistrācija

Pakalpojuma sniedzēja informācija tiks parādīta iegādājoties dāvanu

Dāvanas derīguma termiņš
Dāvanas derīguma termiņš

12 mēneši

Cita svarīga informācija
Cita svarīga informācija

Piedāvājums pieejams tikai pilngadīgām personām. Dāvanu karte jāizlieto vienā reizē pilnā apmērā. Lai dāvanu karti izmantotu e-veikalā, iepriekš nosūtiet dāvanu kartes kodu uz info@superstar.lv un sekojiet norādēm.

Jautājumi un atbildes

Šeit Jūs varat uzdot savu jautājumu

VĒRTĒJUMI

Īsti klienti. Īsta pieredze. Īstas atsauksmes.